IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bazine de inot acoperite, Localizare, preturi, facilitati
mahabharata
post Feb 1 2006, 02:17 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 44
Joined: 12-January 06
Member No.: 147



Stiti cumva vreun bazin de inot prin Drumul Taberei? Mi-ar placea sa merg sa inot undeva, ca nu fac nici un pic de miscare. In plus, trebuie sa incep sa am propriile mele preocupari, ca stau toata ziua ca cioara-n varf de par pe capul lui gigel al meu, de-a inceput omul sa zbiere sa ma dau naibii de pe el si sa-mi gasesc activitate.  :fluierat:
Cica sa-mi gasesc de facut ceva ce-mi place. Cum amant nu pot sa-mi iau...ma duc sa inot. Da` unde?! :o
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dmona
post Feb 6 2006, 11:58 AM
Post #2


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 154
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 86



Maha, din cate stiu eu, bazine de inot acoperite exista in incintele hotelurilor din Bucuresti...
de ex. Hotel Lebada, Hotel Bucuresti... Nu stiu insa ce preturi au. Alta varianta nu stiu.
Verisoara-mea se mai ducea intr-o vreme la un bazin din asta acoperit, la un hotel de aici, din Bucuresti, dar nu mai stiu exact care..cand o mai prind pe mess, o s-o intreb.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelina
post Feb 16 2006, 03:49 PM
Post #3


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 104
Joined: 8-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 196



eu am fost intr-o vreme la Miramar, iar apoi am votat pentru piscina hotelului Turist (pe langa Casa Scanteii)..
La Turist, in toamna (septembrie) era 250.000 lei o intrare si undeva la 1 mil abonamentul de 5 intrari (pt 10 intrari dublu, deci nu mai exista discount).
mai existau si abonamente combinate: inot+fitness sau inot+sauna+fitness.. preturi nu mai stiu..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blu_dea
post May 12 2006, 07:22 PM
Post #4





Musafir






lia manoliu,1 300 000/12 sedintze 20:30-21:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanah
post May 17 2006, 01:16 PM
Post #5


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 116
Joined: 14-February 06
Member No.: 218



1 milion floreasca 12 intrari de la 6 dimineata la 9 seara
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 11 2012, 11:25 AM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pe mine ma bate gindul sa ma apuc de piscina...
Cel mai aproape e Club Moving, in Otopeni. Abonamentul e 138 euro/luna (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) insa cuprinde acces peste tot, nu doar la piscina. Mi se par o tona de bani, insa cred ca au preturile astea si pentru a descuraja publicul larg, ca sa fie mai exclusivist.
Piscina e semi0olimpica si clubul e fain rau... Au saune, dusuri, primesti proasoape de la ei, totul e super curat si super misto, sint cursuri aerobic, tispe feluri de dans, nici nu mai stiu ce mai au pe acolo... da` pe mine ma atrage doar bazinul, sa zic drept! Tare m-as mai balaci!!! In plus, inotul m-ar ajuta teribil sa mai scap din kilele astea in plus fara sa atirne chelicica pe mien dupa aia.. Da si banii mi se par multi a naibii!!!
Cred ca daca in final imi fac abonamentul, o sa ma duc in fiecare seara (au program pina la 12 de luni pina vineri si in week-end pina la 10) doar ca sa nu pling dupa parale! O ora jumate de inot pe zi ar face minuni...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 11 2012, 12:33 PM
Post #7


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Daca zici ca e asa curat nu mi se pare mult sa dai 138 Eur plus ca mai intri si la o sauna sau mai mergi la un dans. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 11 2012, 12:38 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, numai ca io as fi vrut doar piscina. Si 138 euro/luna e o suma, Bia... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sint toameni care traiescu cu banii astia o luna intreaga. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Si la noi trebuie inmultita cu doi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 11 2012, 07:50 PM
Post #9


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Daca nu vrei si celelalte beneficii e cam mult...
O sa se deschida un centru de natatie dar nu stiu cand! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Am vazut la Primarie cand am fost la vot.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 11 2012, 09:14 PM
Post #10


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



E mult dar fă şi aerobic ceva să justifice banii. Nu te-ai plictisi doar sa īnoţi zilnic cāte o oră? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:56 AM