IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Va tineti barbatii sub papuc?
Adina123
post May 9 2011, 03:19 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 9-May 11
Member No.: 10,180



ma intalnesc de ceva vreme cu un barbat cu 2 ani mai mic decat mine, inca nu se poate spune ca suntem un cuplu, dar ne simtim bine impreuna si se pare ca devenim din ce in ce mai apropiati... zilele trecute m-a intrebat daca sunt genul de femeie care isi tine barbatul sub papuc.. initial m-a surprins intrebarea dar apoi m-am gandit mai bine si adevarul e ca nu mi-ar displace acest rol.. acum nu stiu de ce m-a intrebat asta, ori ii par eu mai autoritara, ori e el genul care prefera sa stea sub papuc
deci asta vreau sa va intreb: va tineti barbatii sub papuc?.. si daca da, cum procedati?.. ii pedepsiti si fizic?... bine, nu ma refer la cine stie ce torturi, cel mult cateva palme ma gandeam daca sa zicem ca ar iesi prea mult din cuvantul meu si bineinteles daca e genul de barbat care sa se lase dominat de femeie
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Adina123   Va tineti barbatii sub papuc?   May 9 2011, 03:19 PM
nebunnebundarsibun   SFAT(de la un barbat): mare prostie, cea mai mare ...   Jul 26 2011, 02:13 PM
Lyssuk   Ai dreptate, conteaza mult sa il consideri pe cel ...   Aug 5 2011, 09:47 AM
Diana   Acum depinde si de barbat. Exista barbati carora n...   Aug 8 2011, 12:16 PM
AntoniaM  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 03:14 PM