IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Situri mobila,aparate de iluminat si tot ce tine de design interior
Ala80
post Jan 24 2007, 07:49 PM
Post #31


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



La mine apar preturi in euro. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 27 2007, 04:49 PM
Post #32


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Au pus preturile de curind. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Apr 27 2007, 06:00 PM
Post #33


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Mie imi place mult mobila de la IKEA (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) defapt nu doar mobila ci tot "ce tine de design interior", imi plac culorile foarte vii pe care le gasesti la ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 27 2007, 06:46 PM
Post #34





Musafir






Si eu sunt fan IKEA si ma bucur c-a sosit si-n Romania, mai ales ca mai am de mobilat 2 holuri, un dressing si bucataria. Au tot felul de chestii dragute si f utile. Mi-am luat de la ei diverse chestii pentru baie. Sunt f bine gandite. Pentru al meu e o incantare sa le monteze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 27 2007, 08:44 PM
Post #35





Musafir






Ce-i ala dressing intr-o locuinta? (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 27 2007, 08:50 PM
Post #36





Musafir






spatiul in care se tin hainele ca un fel de camera
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 27 2007, 11:10 PM
Post #37





Musafir






QUOTE(kalua @ Apr 27 2007, 09:44 PM) *
Ce-i ala dressing intr-o locuinta? (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Da...divi are dreptate. Pentru ca aveam o baie f lunga dar nu f lata...am luat decizia s-o mai micsoram, pentru a crea un spatiu in care avem masina de spalat si o sa mai facem un sifornier din ala pe colt (pe 2 laturi), pentru hainele mai groase si mai lungi, dar spatiul e cam mic...nicidecum de marimea unei camere. Locuim intr-un apartament de 3 camere totusi....daca am locui intr-o casa probabil c-am fi facut un dressing mai mare, pentru ca-s cam maniaca in privinta curateniei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post May 2 2007, 08:47 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



La mine, camera care va deveni dressing este mai mare decat bucataria (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Pana sa zugravesc ultima data acolo erau 2 debarale (in planul constructiei ar fi tb sa fie wc-ul de serviciu) numai ca s-au razgandit DIN PACATE. Ei bine, cand am zugravit ultima data mi-am zis ca spatiul ala tb sa il folosesc altfel. Deocamdata nu am mobilat insa de abia astept. Acum alerg dupa mobila de bucatarie dar am gasit la nishte pretzuri....nesimtite de-a dreptul. In conditiile in care o mobila gata facuta e max. 8 mil. mie imi cer 17-19 doar pentru ca vreau sa o fac dupa masurile care imi trebuie mie.
Cunoashte cineva un tamplar particular NU FOARTE SCUMP si care sa faca treaba buna? Sau poate vreo firma care are preturi accesibile? (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post May 2 2007, 09:15 PM
Post #39





Musafir






eu am auzit vorbindu-se foarte frumos de sipro.
ai incercat prin sphera ? - la etaj e expo de mobila..... ar mai fi si cei de la firma "aici" (eu de la ei am birourile de la servici, super simple dar rezistente, unu'nu mi s-a stricat in 3 ani si aproape jumatate de cand suntem in locatia curenta. ei distribuiau si la carrefour...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post May 2 2007, 10:05 PM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Nu, nu am incercat. Ar tb sa dau o fuga ca doar nu este foarte departe de mine. Merci frumos. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Am intrat pe siteul de la Sipro...au mobila foarte frumoasa. Sa vad ce preturi au. Ma gandesc ca nu e cazul sa investesc prea mult in mobila de bucatarie mai ales ca se schimba mai des decat cea de dormitor de ex.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 01:21 PM