IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

47 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce filme ati mai vazut?
janis
post Apr 16 2009, 07:19 PM
Post #21


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Am vazut si eu azi Marley and me. Un film usor, chiar merita vazut. Siiii...nici eu n-am rezistat fara lacrimi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Apr 19 2009, 07:23 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Good luck Chuck (2007), comedie, mi-a placut.

21(2008) un profesor racoleaza citiva studenti pe care ii invata un sistem de a numara cartile de joc si ii duce in Vegas sa cistige bani in cazinouri. Mi-a placut. Iata ce se poate intimpla unor tineri care au nevoie de bani pentru a-si plati chiar scoala.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Apr 21 2009, 09:59 AM
Post #23


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



The edge of love (2008)- mi-au placut foarte mult personajele, despre film insine doar o propozitie: "The only thing more dangerous than war... is love." (imdb).

The Usual Suspects (1995)- a castigat o groaza de premii filmul, n-am adormit, m-am uitat pana la sfarsit, dar nu mi-a placut in mod special.

Easy Virtue (2008)- sa va uitati daca va pasioneaza anii '40 ca si pe mine, Jessica Biel arata superb in film, dar n-a jucat prea bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Apr 21 2009, 10:52 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



tocmai am fost si am vazut Crank II: dragutel filmul (nu va asteptati la cine stie ce insa), o groaza de efecte speciale, suficient de mult umor incat sa faca lumea sa aplaude si un actor f hot cu un british accent (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 21 2009, 11:33 PM
Post #25


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Am vazut zilele trecute un film dulcic Where the heart is din 2000 cu Natalie Portamn, Ashley Judd.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deedee29
post Apr 22 2009, 07:42 AM
Post #26


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Am fost aseara sa vedem un film si am aterizat la Fast&Furious. Nu e nici pe departe genul de film la care m-as uita acasa, dar la cinema, cu sunetul si imaginea aferente, merita vazut. Si dupa ce l-am contemplat pe Mr. Vin Diesel, am avut niste vise foarte...frumoase (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Apr 25 2009, 07:57 PM
Post #27


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Am vazut ieri The Pursuit of Happyness, mi-a placut foarte mult.
Pesca, eu te iau ca referinta pentru filmele pe care le vizionez (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 25 2009, 08:00 PM
Post #28


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



hahaha DD, Vin Diesel are o voce foarte sexy si l-am vazut intr-un film mai vechi cu par si nu avea nici un farmec, asa chilug (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) il are pe vino-ncoace

Vrem sa mergem maine la cinema la Earth si-apoi poate mai intram la vreun film daca tot e multiplex

trailer-ul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post Apr 26 2009, 04:19 AM
Post #29


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



The Fountain, Im Juli., Kontroll, Lilja 4-ever, Los amantes del Circulo Polar, Seom, Bin Jip(a.k.a. 3-Iron)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Apr 26 2009, 04:34 PM
Post #30


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



He's just not that into you (2009)- desi nu este prea bine cotat pe imdb, mie mi-a placut. Am fost cu o prietena la cinema, am ras copios, daca as fi vazut filmul acum vreo 10 ani poate ma luminam si eu de la inceput cum sta treaba cu barbatii astia. Cel mai mult mi-a placut scena cu fetita pe terenul de joaca de la inceputul filmului, dar mai mult nu va spun (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

47 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:43 PM