IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce telefon mobil folositi?
Diana.
post Feb 23 2010, 12:57 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce telefon mobil folositi? Ce marci va plac si de ce?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ayana01
post Feb 23 2010, 01:24 PM
Post #2


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 99
Joined: 18-February 10
Member No.: 8,008



Momentan folosesc un LG Viewty. Nu pot sa zic ca sunt extraordinar de multumita. Sincer, imi placea mai mult telefonul meu vechi, fara camera foto. un Alcatel cu clapeta, ieftin si simplu dar bun. Cand deja un lucru devine mai complicat cresc sansele ca ceva sa se defecteze (camera foto, touchscreen, diferite aplicatii). Cele mai bune telefoane zic eu ca sunt cele mai simple.

Sincer Alcatel mi-a lasat cea mai buna impresie pana acu. Am avut nokia, siemens, acu si Lg si parca de Alcatel raman cea mai multumita. Stiu ca sunt minoritara dar cu mine Alcatelul s-a potrivit (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Feb 23 2010, 08:46 PM
Post #3


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Am trei telefoane acum. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Stiu ca e aiurea, dar asta e. Un Nokia xpressMusic, fosta dragoste Samsung (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) si un digimobil. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Imi plac, doar ca am o problema, ca imi tot cad... si se strica. (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif) Si la Nokia am avut probleme cu incarcatorul, l-am schimbat si-acum am iar probleme cu el... (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

This post has been edited by Book: Feb 23 2010, 08:48 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
charlie
post Feb 23 2010, 10:04 PM
Post #4


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 126
Joined: 10-March 09
From: FFM
Member No.: 6,040



Eu am Blackberry Storm, dar o sa-l schimb in curand, cand ne mutam in Germania. Vreau un iPhone, ca prea zic multi ca e cel mai bun. Pana in vara poate mai apare ceva, ca la ritmul in care avanseaza tehnologia, probabil in curand o sa folosesc telefonul pe post de masina de spalat vase. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Feb 24 2010, 11:29 AM
Post #5


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu am acum un LG Shine luat moca la reinnoire de abonament la Cosmote si un Nokia N75 care e destul de bun ca functii. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Vreau sa schimb LG-ul cu un iPhone 3GS sau un Blackberry Bold 9700 in primavara asta. Tot nu ma hotarasc la unul dintre ele. Parca inclin spre iPhone. Am nevoie de un telefon smart musai care sa imi inlocuiasca agenda mea (si nu sub forma de memo scurt, etc.), sa stocheze poze la rezolutie mare de aratat la clienti, sa mearga decent pe net pentru e-mail. Si astea 2 mi-au parut cel mai aproape de ce vreau eu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 24 2010, 02:10 PM
Post #6


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Sony Ericsson K800i - il iubesc (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Face poze frumoase, bateria tine de uit sa-l incarc, semnalul nu se pierde, sunetul e super si la boxe si la casti. Singurul inconvenient este greutatea. E un pic cam greut. Unii ar spune ca nici fata comerciala nu are insa acest aspect nu ma incomodeaza.
(IMG:http://www.cheapstuffs.biz/images/k800i.jpg)
Nu l-as schimba pentru nimic in lume, asa tare il iubesc (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fraise
post Jul 22 2010, 03:23 PM
Post #7


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 42
Joined: 18-July 10
From: Greece
Member No.: 8,888



Detin 2 telefoane pe 2 retele diferite, Cosmote Grecia si Vodafone Ro (desi pe acesta trebuie sa renunt la abonament ... ) ... si sa nu ma indepartez de subiect, ambele sunt Sony Ericsson, sunt fan acestei marci. Primul este Sony Ericsson S500i si celalalt Sony Ericsson R300 Radio. Pe R300 vreau sa-l schimb cand voi mai strange banuti cu un Nokia 5800 XpressMusic (touch screen)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alphie
post Feb 22 2011, 11:27 PM
Post #8


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 21-February 11
Member No.: 9,886



Dupa ce am stricat vreo zece telefoane (si cred ca zece e putin spus) am decis ca e momentul sa-mi iau un telefon suficient de scump de care sa-mi fie mila sa-l scap pe jos, sa-l inec cu paharul de apa sau sa-l uit in taxi. Acum am un Samsung Galaxy S pe care-l iubeeeeeesc (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) !!! Stiu ca nu este ceeel mai performant, dar nu mi se blocheaza, acasa am wi-fi si-mi pot instala toate jocurile si aplicatiile din lume, si it's just sooo pretty (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Ultima oara cand am fost la munte aparatul foto mi s-a stricat (si de data asta nu i-am facut eu nimic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) ) si a facut niste poze geniaaaale (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 3 2011, 12:24 AM
Post #9


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Am auzit lucruri foarte bune despre Samsung Galaxy S, sa il folosesti in continuare cu placere! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Eu am de vreun an iPhone, mie cel mai mult imi place ca imi pot verifica mail-urile pe el in 2 sec. si intra pe net oricand am nevoie. Ah si google maps! Unele aplicatii sunt utile, altele retarde. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by Cindy: Mar 3 2011, 12:26 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alphie
post Mar 7 2011, 05:06 PM
Post #10


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 21-February 11
Member No.: 9,886



QUOTE(Cindy @ Mar 3 2011, 12:24 AM) *
Am auzit lucruri foarte bune despre Samsung Galaxy S, sa il folosesti in continuare cu placere! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Eu am de vreun an iPhone, mie cel mai mult imi place ca imi pot verifica mail-urile pe el in 2 sec. si intra pe net oricand am nevoie. Ah si google maps! Unele aplicatii sunt utile, altele retarde. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)



Multumesc la fel! Stiu ce zici de aplicatii! In Android Market gasesti tot ce vrei. Iar in prima faza mi-am instalat toate aplicatiiiiile din lume (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ... entuziasm idiot :">. Apoi am sters cam 80% din ele. Am insa o aplicatie care-mi aminteste cat de des trebuie sa beau apa (pentru ca tind sa uit :">) si una care-mi calculeaza perioooadele lunii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ! Those 2 rock! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Ah, si inca una care se cheama Relax with Andrew! Chiar e relaxanta. Hihi!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:49 PM