IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Detoxifierea organismului
corina101
post Dec 4 2013, 12:13 PM
Post #41


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 22-May 13
Member No.: 11,848



Detoxifierea organismului e extrem de importanta pentru mentinerea starii de sanatate a unui organism. Indiferent de metoda aleasa cu ajutorul careia vrei sa scapi de toxinele din organim, e necesar ca detoxifierea sa se faca asa cum trebuie pentru ca simptomele sa nu mai revina. Cu suplimente naturiste gen Untoxin se pot obtine rezultate faine, dar trebuie sa faci sport si sa ai o dieta echilibrata!
O zi faina!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karla021
post Jan 3 2014, 01:58 PM
Post #42


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 21-May 13
Member No.: 11,843



E super ok suplimentul Untoxin atunci cand vrei sa scapi de toxinele din organism. Mai ales acum dupa perioada sarbatorilor cand am mancat tot felul de prostii chiar e necesara o cura de detoxifiere!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lumi
post Jan 11 2014, 10:24 PM
Post #43


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-January 14
Member No.: 12,272



Buna fetelor.
Spuneti-mi va rog daca ati incercat careva programul Slabeste cu Adevarat. Am inteles ca e o combinatie noua de dieta ( inclusiv detoxifiere) cu un program motivational psihologic, ceva care functioneaza la nivelul subconstientului. E adevarat? Sunt rezultate ?
Astept raspunsuri si pareri. Va pupacesc.


editare: am uitat. acesta ar fii site-ul lor. slabestecuadevarat.blogspot.com

This post has been edited by Lumi: Jan 11 2014, 10:25 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 12 2014, 05:35 AM
Post #44


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sigur, sint foarte seriosi daca au "site" pe blogspot (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Plus, zau, nu stiu pe nimeni sa fi slabit neadevarat" (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Am citit "dieta" - e hipocalorica, ceea ce va duce la un yo-yo clar...
Acum serios, Lumi, astia sint la fel cu cei care ne promit un milion de dolari in doi ani sau "din chelie-m frizerie"...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lili90
post Apr 24 2014, 12:40 PM
Post #45


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 24-April 14
Member No.: 12,413



Ma gandeam sa fac o cura cu Untoxin pentru detoxifiere, pentru ca e destul de popular suplimentul asta. Problema e ca nu stiu cum o sa reactioneze pe organismul meu sau daca o sa-mi provoace efecte adverse. Partea nasoala e ca de la toxinele astea ma simt destul de slabita si nu prea am chef de nimic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laurita
post May 18 2015, 03:24 PM
Post #46


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 18-May 15
Member No.: 12,854



Buna tuturor

Am vazut discutia vostra si m-am gandit sa ma bag si eu in discutie pt ca am descoperit ca aici in Romania exista deja cineva care comercializeaza acest suc din iarba de grau. Eu am comandat o cantitate de suc din iarba de grau si sunt foarte multumita. Concentratia este foarte mare si nu este diluat cu nimic. Sucul este congelat si pt inceput trebuie sa consumi cate un cub pe zi (pe care il diluezi cu suc sau apa). Problema este ca livrarea se face doar in Bucuresti si Ilfov (cred ca din cauza faptului ca se dezgheata transportat pe o distanta mai mare).
Daca va intereseaza, cautati online.

Eu am ajuns pe acest site dupa ce am vazut o emisiune la Realitateatv - FRESH-REFRESH unde era invitat domnul care a inceput acet gen de business, mi s-a parut interesant si asa am ajuns sa consum acest suc din iarba de grau.
Sper sa va fi ajutat informatia.
o zi buna!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:57 PM