IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

15 Pages V  « < 13 14 15  
Reply to this topicStart new topic
> Recensamantul zodiilor
Zodia dumneavoastra va rog
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 98
Guests cannot vote 
dr_wise
post Dec 14 2007, 08:22 AM
Post #141





Musafir






Geaman, geaman, da' cal! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) adicatelea, calu' cu oaia/eu sunt compatibili...cand sunt...cand nu, ies scantei! Vorba aia, teoria ca teoria, da' practica ne omoara!
Ref "anul sobolanului/2008" in cartea mea scrie ca-i "un an al belsugului, plin de perspective si de ocazii favorabile."
Daca va intereseaza, deseara scriu ce mentioneaza autorul/ Virgil Ionescu pt fiecare zodie in anul sobolanului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Dec 14 2007, 02:30 PM
Post #142





Musafir






da, da, pune-aicea pentru o mistreata / berbeaca cu ascendent in leu. (IMG:style_emoticons/default/finger.gif) (IMG:style_emoticons/default/w000t.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Mar 24 2008, 09:10 PM
Post #143


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



chit ca e vechi topicul, nu puteam rata ocazia de a semn condica si a ma lauda cu zodia mea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
so, de la scorpion am luat maniile, dilemele existentiale, posesivitatea, spiritul critic, nu mai zic mai departe ca ii fac concurenta lui Narcis
de la ascendentul in varsator m-am procopsit cu visatul cailor verzi pe pereti, maturizarea intarziata, pofta de viata si veselia (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
gata, ma opresc (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena81
post Jul 8 2008, 10:29 AM
Post #144


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 20-April 07
From: Constanta
Member No.: 1,516



Sunt zodia pesti si ascendentul tot in pesti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coma
post Sep 16 2008, 04:03 PM
Post #145


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 6
Joined: 16-September 08
Member No.: 4,729



capricorn cu ascendent in balanta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
herminairina
post Sep 18 2008, 06:14 PM
Post #146


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 18
Joined: 11-September 08
Member No.: 4,698



salut blondina se pare ca nua m nici o sansa sa ajut pe nimeni pt k esti in front of me ,dar daca tot ne pasioneaza astrologia rasp si mie la o intrebare la care eu nu am reusit sa gasesc raspuns:fiecare grad al unei zodii e defapt o zi,da?da.intru-un an sunt 365 de zile,da?da.un cerc (fie el zodiacal) nu are cum sa aiba mai mult de 360 de grade,da?da.deci unde sunt cele cinci zile?


eu sunt capricorn cu ascendent in sagetator si cu saturn in scorpion:P

ok se pare totusi k blondina a cam dezertat de ceva vreme chiar eram curioasa ce rasp,se pare ca voi trai in continuare cu aceasta nelemurire (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .
daca nu mai vine ea sa ne ajute celor care aveti nevoie de informatii mai in detaliu desprea astrologie I'M HERE 4U.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 20 2008, 04:54 PM
Post #147


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Pai Hermina, spune-ne mai multe. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Avem si un topic cu astrograme. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 Pages V  « < 13 14 15
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:33 AM