IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Va tineti barbatii sub papuc?
Bia
post Aug 26 2011, 03:47 PM
Post #21


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Da, Diana, tocmai! Si o femeie inteligenta oricum nu isi doreste un barbat inferior ci cel putin egal. Parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AntoniaM
post Aug 26 2011, 10:30 PM
Post #22


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 13-August 11
Member No.: 10,510



pai eu nu il consider inferior, lui ii place sa joace rolul asta... daca l-as vedea ca sufera crezi ca m-as mai purta asa?... iar faza cu limitatul dreptului la exprimare era de fapt o aluzie la acest forum, vad ca nimeni nu s-a prins... gata, nu mai zic nimic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cristiana29
post Sep 11 2011, 12:22 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-September 11
Member No.: 10,589



La inceput am fost egali dar cu timpul situatia s-a schimbat si a inceput sa imi placa sa am ultimul cuvant, sa dictez tot ce se intampla. Apoi au inceput sa apara regulile care bineinteles trebuie respectate, mofturile care trebuie suportate etc...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefanev
post Sep 21 2011, 01:26 PM
Post #24


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 21-September 11
From: Iasi
Member No.: 10,621



chestia cu persoana alfa (nu pot spune masculul afla) e o chestie de orgoliu. Sigur vor fi persoane care ma dezaproba, insa deciziile importante ar trebui sa se ia in 2 de comun acord, fara sa existe un prim sau ultim cuvant. De ce? Pentru ca daca merge prost, nu vei (fi) invinui(t).

Acum depinde si de profilul fiecarei persoane. cand e vorba de o decizie din punct de vedere tehnic, atunci de cele mai multe ori barbatul e mai avizat, dar pe partea sentimentala trebuie sa dam credit femeilor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe81
post Aug 20 2018, 12:38 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 31
Joined: 20-March 15
Member No.: 12,807



Nu cred ca trebuie sa tina nimeni pe nimeni sub papuc. Foarte important e sa fie intelegere in sanul unui cuplu, ambii sa fie fericiti.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:34 PM