IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Retete pentru ingrasat, ca sa nu mai fim piele si os
Anaconda
post Mar 1 2007, 12:23 AM
Post #1





Musafir






am vazut ca exista topic pentru diete de slabit ,dar pentru ingrasare nu, asa ca m-am decis eu sa deschid unul.
singurul meu complex este ca sunt prea slaba.am slabit foarte mult.nu pot gasi haine ca sa stea pe mine si cateodata numarul small e mare pentru mine.vreau sa arata ca omul si nu ca un schelet.
hai sa vedem cum ne putem ingrasa cu mancare sanatoasa,nu ma refer sa ma apuc acum sa mananc grasimi.
vreau sa ma ingras...si sanatos aveti retete?
sau o cura de ingrasare ce sa mananc dimineata,la prinz si seara.
astept propunerile voastre (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
anamariaR
post Jan 13 2010, 06:29 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 21-December 09
Member No.: 7,664



buna.... anul trecut am slabit foarte mult in perioada scurta am ajuns la 39 kg dar inainte avusem 43 dar acuma de sase luni am inceput sa mananc mai bine de trei ori pe zi .banane mananc in toata ziua .ciocolata
dar am pus cam mult acum am 55 kg,mananc si doar stau si acuma nu e bine am celulita.....

QUOTE(cosmina_grecu @ Nov 10 2007, 12:42 PM) *
Am o mare problema:am 21 de ani,1,60m si numai 45kg.Stie cineva vreo reteta 100% sigura?Am incercat una pe baza de miere,polen si nuca si numai dupa 10 zile m-am ingrsat dar numai pe burta (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Va rog,ajutati-ma! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)



manaca regular de trei ori pe zi cataeo banana in toata ziua si cat mai multe dulciuri dar te sfatuesc sa nu stai toata ziua cu fundu pe scaun pt ca nu e bine eu am celulita.am 1.60 si 55 kg:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Anaconda   Retete pentru ingrasat   Mar 1 2007, 12:23 AM
bubulina   Si eu am slabit f mult. Am avut niste perioade mai...   Mar 1 2007, 10:40 PM
divi2007   si pe mine m-ar interesa niste retete de ingrasare...   Mar 1 2007, 11:33 PM
iordache lucik  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 01:17 AM