IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Parinti denaturati
oliviana
post Aug 12 2007, 09:13 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 44
Joined: 4-May 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,581



Buna doamnelor, sper ca nu am gresit sectiunea de discutii cu urmatorul subiect. Am fost ieri seara, pe la ora 22 intr-un bar de rokeri si am descoperit cu stupoare ca la masa alaturata erau 2 copii, unul de cinci si unul de 10 ani, care consumau bere. Erau cu parintii, care erau destul de ametiti si cind am facut scandal mi-au zis ca este bere fara alcool si apoi s-au mutat la o masa mai in spate, de unde nu ii puteam vedea. nu stiu cum reactionati voi la asta dar eu sunt realmente revoltata. Cum e posibil asa ceva? Nu am copii, dar cind voi avea nu le voi da bere si nici nu ii voi cara prin baruri. Pina la urma familia fericita au plecat pe la orele 23.00. Voi ce aveti de zis despre asta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
oliviana   Parinti denaturati   Aug 12 2007, 09:13 AM
senada   Buna Oliviana! Ai perfecta dreptate sa fi revo...   Aug 12 2007, 02:05 PM
pokemon   hmm... si eu beam bere de la ai mei inca de cand e...   Aug 12 2007, 02:49 PM
Cleo   Oliviana hai sa presupunem ca parintii, tineri si ...   Aug 12 2007, 11:38 PM
oliviana  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:28 PM