IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Vreau un job part time
jane_doe
post Apr 7 2008, 07:32 PM
Post #31


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 5-April 08
Member No.: 3,639



QUOTE(Fanny @ Apr 7 2008, 07:49 PM) *
Salariile la stat sunt mici in institutiile de stat, cel putin in primii ani. Dupa se mai adauga sporuri, dar la inceput castigul e durere. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Am fost eu zombilica si am inteles ca Jane isi permite sa vegeteze, cand ea spunea contrariul. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Nu ma intrebati cum am putut sa citesc cu totul altceva, nici eu nu-mi explic.

Jane-doe, scuze si (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)


no pb (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Apr 8 2008, 01:01 AM
Post #32


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



cine e interesata de un job part time imi poate lasa un PM. pupici (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 3 2008, 03:14 PM
Post #33





Musafir






Pentru ca nu vreau sa deschid un nou topic ( ce-i drept, nici n-ar avea vreun sens ), o sa imi expun mica problema aici.
Sunt studenta in ultimul an la o facultate cu profil economic. Am lucrat pana acum in diverse domenii, mai putin al meu. Problema mea majora ar fi ca nu gasesc posturi part-time de asistent contabil sau de orice altceva pe domeniul economic ( mi-ar placea mult asistent contabil, de asta am si mentionat ), iar atunci cand gasesc vin persoane cu mult mai multa experienta si nu prea imi ramane nici o sansa. Ce vreau? O institutie ( in Bucuresti ), unde as putea face macar practica un timp, sa mai prind ceva experienta in domeniul meu. Chiar daca stiu teoria, nimeni nu ma ia doar cu asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ness
post Jan 8 2015, 11:52 AM
Post #34


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 8-January 15
Member No.: 12,718



Oferte de lucru de seriozitate maxima!

Oameni foarte multi lucreaza acum cu noi si sunt extrem de multumiti! NU este necesara niciun fel de experienta! Oferim curs gratuit si complet de instruire de la zero! Selectam urgent dezvoltatori de proiect pentru piata nationala si mondiala. Plata castigurilor realizate este garantata prin contract legal. Se lucreaza part-time (in timpul liber) sau full-time, la alegere. Cerem seriozitate maxima si dorinta de a invata ceva absolut nou si de viitor.

Va oferim alte detalii dupa ce trimiteti textul ”Info” la adresa de email:

spam

This post has been edited by Diana: Mar 27 2015, 12:21 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kristi
post Jul 24 2015, 08:34 AM
Post #35


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 24-July 15
Member No.: 12,913



QUOTE(oliviana @ Jun 14 2007, 08:24 PM) *
Buna fetelor, azi va deranjez cu o problema personala. Si anume vreau si eu sa mai lucrez citeva ore (4-5 ore) dupa amiaza. Problema este ca nu gasesc nimic care sa imi convina. Ca aptitudini stiu sa lucrez cu calculatorul, stiu limba engleza si cam atit. Ma puteti ajuta cu un sfat? Va rog mult.


Buna,

Daca ai talent la scris si iti si place, iti recomand sa cauti bloguri,reviste sau publicatii care platesc o anumita suma per articol,material,prezentare.
Am colaborat cu un site si plateau destul de bine incat sa imi rotunjesc veniturile. Nu stiu daca mai au nevoie acum de colaboratori, insa poti incerca pe [spam]!

O zi buna! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)

This post has been edited by Diana: Jul 24 2015, 12:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexandra1
post Aug 27 2015, 01:08 AM
Post #36


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 30-September 14
Member No.: 12,624



Vrei sa iti obtii independenta financiara si in acelasi timp sa ai un program flexibil? Doresti sa lucrezi cu profesionisti si sa beneficiezi de cele mai bune conditii? Atunci editat este locul potrivit pentru tine. Iti oferim seriozitate si profesionalism, nu promisiuni. Un colectiv format exclusiv din fete va fi alaturi de tine pas cu pas pentru a te ajuta sa iti atingi obiectivele si sa ai rezultatele pe care ti le doresti. Be special, be a editat ! Citeste mai mult si aplica pe editat
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 11:15 AM