IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Ati cumpara haine online?
LostWhispers
post Jun 12 2008, 12:09 PM
Post #21





Musafir






Da mi as cumpara, mi am cumparat de la quelle de f multe ori, daca ce ceva ce imi place si nu gasesc la mine in oras categoric l am luat
la quelle marimile le am nimerit, ceea ce m a facut sa returnez a fost materialul, am nimerit sa nu mi placa sau sa nu fie ceea ce credeam eu ca e.
daca se poate returna e ok pt ca multa lume comanda mai lejer, asa de frica nu are curajul sa incerce.
eu zic sa i dai drumul abia astept
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 12 2008, 12:09 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Da, si eu am avut aventuri cu quelle. Marimile nu corespund, comenzile ajung greu si de multe ori partial. Eu si acum mai astept un trenci si mai bine ca n-a venit, ca imi imaginez cat de mare trebuie sa fie. Comanda facuta prin martie. Treaba cu plata online direct din conturi este cea mai buna idee. Eu una nu tin banii pe card ci in cont bancar si de ceva vreme ma gandeam sa-mi iau de la ei parola de e-banking.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 12 2008, 12:13 PM
Post #23


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu am la firma ebanking si de la bancpost si de la piraeus... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) asa vad platile in timp real, nu ma trambalez pina la banca , nu frec telefoanele, servim si clientii muuuuuult mai repede!

Ideea cu hainele online mi-a venit de cind sintem ASALTATI pe elady cu mesaje din contact prin care oamenii vor sa cumpere ba rochii de banchet, ba rochii de mireasa, ba rochii de gravide, ba cizme, ba costume de baie, posete, etc...
Ba chiar ieri mi-a scris o doamna ca voia sa faca cu elady contract pentru reciclarea hirtiilor! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 12 2008, 12:43 PM
Post #24





Musafir






De-abia astept sa se concretizeze Di (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Ideea cu plata on-line e super. Eu rezolv multe cu platile on-line. Asa am platit si avansul pentru vacanta. Nu mai spun de facturi telefonice si alte chestii. Barbata-miu are card la ING si serviciul homebank. Sunt f multumita, n-am ce sa le reprosez. Astia de la BRD mi se par cam varza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 12 2008, 01:08 PM
Post #25


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



so! eu nu am cumparat niciodata nimic d epe net, dar sunt deschisa...
si mie imi venise ideea unui magazin cu haine cu sigla elady, numai ca nu online! vroiam sa aduc in discutie, dar tot uitam.
treab poate fi facuta foarte misto, daca se ocupa Di de ea!
acum ca ai zis tu de un magazin virtual, mi-a mai venit o idee (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
se pot deschide mici reprezentante in mai multe orase. magazine cu haine produse de elady, si cu prezentare online daca nu gaseste omu ce are nevoie. io zic ca ar merge... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 12 2008, 01:22 PM
Post #26


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mai, daca facem magazin online facem si alta firma, nu o sa fie legat de elady decit prin bannere pe site (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Nu pe forum- si cred ca ati observat ca desi pe site sint bannere din februarie, pe forum NU sint. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Cind s-a facut forumul elady am PROMIS ca nu o sa fiti stresate de bannere! sub nici un motiv!
Si nu ma apuc de facut haine ca nu ma pricep... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dar voi sinteti niste dragute! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 12 2008, 01:28 PM
Post #27


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Ahaa, deci functioneaza bine online cei de la piraeus, la ei am contul. Hahaaa, tocmai ce-i barfeam pe cei de la quelle, si cica mi-a sosit azi trenciul cu care vroiam sa ma feresc de ploile de primavara (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 12 2008, 01:46 PM
Post #28


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu asm folosit inca ebankingul de la piraeus ca e inforator, am reusit sa blochez tokenul desi pe cel de la banc post in folosesc de 4 ani si ceva! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Il am, insa nu m-am jucat inca cu el . (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Insa am in plan saptamina asta sa vaz din nou care e treaba! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ciner imi da si mie linkul de la calculatorul de masuri de la VS?
Nu-l gasesc in siteul lor (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

A, si inca o intrebare: haine pentru barbati ati cumpara online?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Jun 12 2008, 01:51 PM
Post #29


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Aulio, mie mi-e greu sa cumpar pt al meu in magazin, cu hainele in fata, darmite de pe net. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mititik
post Jun 12 2008, 02:08 PM
Post #30


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Eu pentru barbati nu as cumpara fiindca mi-e greu si in magazin sa ma decid. Dar al meu e foarte deschis la asa ceva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 09:51 AM