IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sugestii pentru cadouri de Craciun
Roxana_
post Dec 9 2008, 05:05 PM
Post #41





Musafir






Ce frumos Kalua si cate cadouri ai cumparat pentru cei dragi. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Anul asta eu scap mai ieftin: iau doar pentru mama si tata si pentru sot, ca sora-mea si sotul sunt plecati. Si-o sa cumpar multe lucrusoare pentru Sara, dar intai sa vad ce mi-a luat socrela. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Dec 9 2008, 07:03 PM
Post #42





Musafir






Kalua, esti tare organizata si inspirata.

Eu pentru al meu (de fapt pentru noi 2) am facut astazi rezervare la bilete de avion pentru Praga, pentru martie anul viitor. Il las pe el sa aleaga hotelul, ca el e mai pretentios la cazare.
In rest, maruntisuri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 9 2008, 07:15 PM
Post #43





Musafir






Happy, cand exact mergeti intr-acolo? Poate tragem o intalnire, la o bere neagra si un gulas.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Dec 9 2008, 08:35 PM
Post #44


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Eu am luat urmatoarele cadouri:

un breloc BMW X6 pentru seful meu (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) , si-a comandat un X6, si am zis sa ii iau breloc, ce pot sa-i iau unui om care are de toate?Si o carte, pe care o va primi in ianuarie ca abia am comandat-o.Cred ca ii iau si o sticla de vin si gata.
o esarfa pentru verisoara mea, si trebuie sa mai completez.

In rest, nimic!
Anul asta am ramas cu un singur coleg, deci e usor sa iau cadou (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Au mai ramas parintii si prietenii.

In schimb, planuiesc sa merg pe 22 decembrie la o serbare la o casa de copii, cu jucarii pe care le-am strans de la sora mea, o sa cumpar dulciuri si fructe, si merg acolo, abia astept!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Dec 9 2008, 09:09 PM
Post #45


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Pentru ai mei am deja un cosulet din nuiele, cu toarta (ca in scufita rosie) in care o sa plasez o fata de masa cu tematica de Craciun, servetele cu model, o sticla de vin rosu sau o sampanie, un cozonac facut de mine, eventual niste fructe confiate.
Pentru socri cadourile vor fi asemanatoare cu cele de mai sus, dar n-am inca "recipientul".
Restul nu le-am gandit inca. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)



Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 9 2008, 09:44 PM
Post #46





Musafir






Am mai comandat acum un joc pentru fiica-mea: "Dativul e moartea genitivului" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Joc gramatical, cred c-o sa fie distractiv si pentru noi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Dec 12 2008, 04:45 PM
Post #47





Musafir






Kalua, numai acum am vazut mesajul tau. O sa fim acolo 19-22 martie. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ce fain ar fi sa ne intalnim!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stopcadru
post Oct 31 2009, 08:25 PM
Post #48


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 31-October 09
Member No.: 7,395



se apropie din nou C raciunul... Pina la urma un parfum, o floare , niste CD-uri nu dau gres niciodata la capitolul daruri !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scaii12
post Nov 9 2009, 02:24 PM
Post #49


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 543
Joined: 18-August 09
Member No.: 7,004



Tata viseaza un mouse Microsoft Arc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , asa ca aia o sa primeasca, mama cel mai probabil un parfum si ma mai gandesc...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 9 2009, 02:46 PM
Post #50


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu habar nu am. Cel putin deocamdata. Stiu ce o sa primeasca in schimb cateii... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 05:12 AM