IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Prietenul prietenei mele..., Girls, need ur help!
scorpio_girl
post Jun 10 2006, 07:01 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 60
Joined: 23-May 06
From: Valea Regilor
Member No.: 344



fetelor am o problema.mica nu mare (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif) prietena mea are o relatie (cu definitie indecisa..intelegeti voi ce vreau sa zic ) cu un tip care e prieten vechi cu mine.(s-au cunoscut prin mine).uite, acum el m-a sunat sa ne vedem dar cand i-am spus ca ies cu prietena mea mi-a zis :"atunci maine ca pe ea n-am chef sa o vad". si au mai fost chestii de genul asta...prietena mea nu isi face mari iluzii dar oricum spera ca asa suntem noi femeile.ultima oara cand i-am spus o chestie pe care a spus-o el (nefavorabila pentru ea) a suferit mult.dar mie mi s-a parut corect sa ii spun.adica eu as vrea ca ea sa imi spuna daca as fi in locul ei. uofff...scriu repede ca trebuie sa vina ea la mine.sper ca ma intelegeti.deci ce sa fac acum?sa ii spun?sau sa nu o mai amarasc ca si asa e destul de amarata?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 10 2006, 08:53 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Daca ii esti prietena adevarata, spune-i. Eu, una as prefera sa mi se spuna.
(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jun 10 2006, 08:54 PM
Post #3


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Spune-i! Nici un tip nu merita sa distrugi o prietenie. Bine, acum tu stii cine conteaza pentru tine, care din cei doi iti este adevaratul prieten. Chiar vrei sa fii amica cu un tip care iti vorbeste prietena de rau?

Chiar daca va suferi, e mai bine asa decat sa sufere mai tarziu.

Spune-i!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Jun 10 2006, 09:56 PM
Post #4


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Mie imi suna a alegere. El sau amica ta. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Jun 10 2006, 11:25 PM
Post #5


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Si eu zic sa ii spui e mai bine sa se trezeasca brusc din vis decat sa isi tricoteze iluzii.(Asta in cazul in care asa cum a spus titzu nu e el mai important decat ea.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpio_girl
post Jun 11 2006, 12:16 AM
Post #6


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 60
Joined: 23-May 06
From: Valea Regilor
Member No.: 344



QUOTE(Ariana @ Jun 10 2006, 08:55 PM) *
Si eu zic sa ii spui e mai bine sa se trezeasca brusc din vis decat sa isi tricoteze iluzii.(Asta in cazul in care asa cum a spus titzu nu e el mai important decat ea.)

fetelor mersi.si eu zic la fel.sa ii spun.dar ma gandeam ca si asa e deprimata.ea e alegerea mea, oricum.ii spun.mersi din suflet.pup u all
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jun 11 2006, 07:09 AM
Post #7


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Scorpio_girl, daca reusesti s-o convingi pe prietena ta ca tipul nu merita prea multa atentie, ii faci un bine si mai mare.
Probabil ca el asteapta sa-i tot prezinti prietene de-ale tale, se distreaza omul, deh! Ar fi interesant sa eziti daca viitoare cand mai cere asa ceva, poate chiar sa-l refuzi. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
babybitch
post Jun 13 2006, 07:23 AM
Post #8





Musafir






i-ai spus ? oricum cred ca relatia dintre voi o sa se raceasca pe motiv de `` ce vede la asta si nu am eu ``......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jun 13 2006, 10:06 AM
Post #9


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



principiul meu no. x: NU ravni la prietenul prietenei tale! NU accepta sa fii cu el dupa ce s-au despartit!
si asta as astepta si de la prietenele mele.. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sleep.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpio_girl
post Jun 13 2006, 12:02 PM
Post #10


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 60
Joined: 23-May 06
From: Valea Regilor
Member No.: 344



fetelor voi n-ati inteles un lucru...tipul e prieten din copilarie cu mine..deci nu e nici un fel de "nu ravni la prietenul prietenei tale"...eu am o relatie..nici nu se pune problema de asa ceva...si da.i-am spus
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 08:54 PM