IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Sperii barbatii?
injen
post Nov 7 2008, 10:17 AM
Post #21


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 18
Joined: 6-November 08
From: Bucuresti
Member No.: 5,276



QUOTE(angeldust @ Nov 6 2008, 06:52 PM) *
Si de unde ai desprins tu ma rog asa evident rigiditatea asta de care da dovada Maat?
And most of all....what makes you an expert? (IMG:style_emoticons/default/yeahrite.gif)


Perceptiile noastre sunt evident diferite. Eu am citit 100 de post-uri tu cateva mii. Eu nu cunosc pe nimeni personal poate tu da. Iar eu, pe baza putinelor informatii acumulate, am putut spune ca Maat la prima vedere da dovada de rigiditate. Acum daca este sau nu... nu stiu dar pare.
Iar la intrebarea acestui topic cei mai in masura sa raspunda ar fi barbatii speriati si Maat. Pana la raspunsul acestei intrebari mai sunt alte multele de aflat. Mai greu sunt de gasit intrebarile potrivite decat raspunsurile.

Cu stima,
Ionut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Nov 7 2008, 10:21 AM
Post #22


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Deci asta iese cand barbatii isi folosesc intuitia (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Cat despre cine poate sa raspunda sau nu la un topic... tare mi-e teama ca nu decizi tu asta, Ionute!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
injen
post Nov 7 2008, 10:38 AM
Post #23


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 18
Joined: 6-November 08
From: Bucuresti
Member No.: 5,276



QUOTE(Fanny @ Nov 7 2008, 10:21 AM) *
...Cat despre cine poate sa raspunda sau nu la un topic... tare mi-e teama ca nu decizi tu asta, Ionute!


Peste ironie trecem, ca din nou e gratuita.
Sunt perfect de acord ca nici nu e cazul si nici nu sunt in masura sa decid cine raspunde la topic. MI-am exprimat si eu parerea care in acest topic nu pare a fi binevenita.
None taken.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Nov 9 2008, 12:45 PM
Post #24


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(scorpirescu @ Nov 7 2008, 12:12 AM) *
scorpirescu cel turbat

Nu e in ton cu subiectul, dar a fost foarte tare semnatura asta! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ehh, si-a spus si baiatul parerea. Evident ca nu a avut timp sa cunoasca persoanele in cauza si aparentele pot induce in eroare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 9 2008, 02:25 PM
Post #25


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu inca nu sint pe deplin edificata asupra genului. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Insa o sa il cred pe cuvint
PS: Barbatii n se sperie din prima, din contra, la inceput e fix invers. Cind o iau razna inepe sa le fie frica (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Nov 9 2008, 04:18 PM
Post #26





Musafir






Anyway...Ionut pare a fi un barbat care nu se sperie usor (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ca mie sincer mi-ar fi fost nitel frica sa vin pe un forum plin de femei si sa ma apuc sa ii pun etichete tocmai proprietarului forumului (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 15 2012, 02:23 AM
Post #27


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



da, se speriau cand inca nu invatasem ca nu trebuie "sufocati"; sau ca interesul lor ajunge sub 0 daca lipseste provocarea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 07:15 PM