IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXVI - eLady`s hot spot, Eh, de-ale noastre...
Jo-Anna
post May 20 2010, 02:27 PM
Post #41


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Si la mine e cald (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , da aici 90% din an e soare , asa ca e nothing special (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) ploua odata la 2,3 luni si cand ploua zici ca a venit sfarsitul lumii ...
Laur daca nimic nu ajuta , ia mai da un paharel ... sa ne veselim nitel! (IMG:style_emoticons/default/tease.gif)
Stella sa ai un timp misto la film..
Corina , desi ploua afara , rise & shine!
Charlie , macar acu ai scapat de toate , nu trebe sa ai si grija lucrurilor de care sa te descotorosesti!
Silvia , Di mari pupacioi!

Io acusi ma bag la curatenie generala (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ... Mai am 5 zile pana la party , si gradina arata intr-un hal de nu mai vad capul de sapaturi de caine , nu mi-a crescut in gradina anul asta decat patrunjel si ridichi , restul a distrus cainele tot (IMG:style_emoticons/default/fist.gif) (IMG:style_emoticons/default/fist.gif) (IMG:style_emoticons/default/fist.gif) (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) nici nu stiu ce sa ii mai fac sa se opreasca ! Am pedepsit , batut si urlat la ea de x ori , nimic nu ajuta , nici apa ca ii place... (IMG:style_emoticons/default/jump.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post May 20 2010, 02:33 PM
Post #42


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Tare faina catelusa ta Julsko. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si eu am avut un catel, si tare-i place sa sape, ca sa se racoreasca. Dar daca reusesti sa o obisnuiesti doar intr-un loc, sau daca este racorita, chiar si artificial, cu apa, nu-ti va distruge rasadurile. Cu certatul, tipete, batai, nu rezolvi nimic, instinctul animalic, nu-l poate percepe. Asa ca mai rau ii faci. E ca si cum ai vorbi cu un incapatanat, tot una. Ia-o usor si explica-i, toate animalele sunt inteligente in aceasta privinta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post May 20 2010, 02:49 PM
Post #43


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Da stiu , si io am impresia cateodata ca sunt mai dereglata la minte decat ea , cand tip la ea si ma gandesc , uite ce am ajuns , dau lectii la un caine care nici nu ma intelege (IMG:style_emoticons/default/piromg.gif) .. Nu stiu cum sa o invat sa stea intr-un loc ... am incercat odata cu o funie de gat , am gasit-o dupa 3 h aproape lesinata .. ce o fi zicand , mai bine ma spanzur decat sa ma supun (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

gata fug la curatenie! ne mai citim
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post May 20 2010, 03:07 PM
Post #44


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Julsko (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Esti o dulce. Dar cainele este o fiinta cu suflet, trebuie sa stii sa-i vorbesti, nu sa-i legi streangul de gat, ca astfel nu o vei educa niciodata. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 20 2010, 03:59 PM
Post #45


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Ce faceti? La mine s-a facut cald brusc...e inaduseala! Chiar ca merge de o bere Laur (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) ! Auzi, platesti tu drumul si dau eu berea? (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Diana ce faci?
Mai, dar ce e cu Oana ca a cam disparut?
Pupici la toate si lui Laur (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kryss_10
post May 20 2010, 04:19 PM
Post #46


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



Hello! Eu sunt bine, va citesc mereu, numai ca am luat o mica pauza de la postat.Nu prea mai umblu, Laur, sunt cuminte (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Am grija de mine si cu tratamentul (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Zici ca nu stii de ce iti sunt asa draga... pai ia gandeste-te si spune-mi si mie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Acum la mine ploua cu galeata, dar azi toata ziua a fost frumos si cald. Numai bine va doresc si aveti grija de voi. Dar, Scaiut ce o mai face?
(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) pe toti si toate (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post May 20 2010, 05:22 PM
Post #47


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Eu merg la film. (IMG:style_emoticons/default/w000t.gif) (IMG:style_emoticons/default/yahoo[1].gif)

Pupici dulci la voi (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post May 20 2010, 05:49 PM
Post #48


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Buna ziua.
Ce mai faceti?
Albi, draga mea, eu sunt la Suceava. Stau o saptamana cu serviciul si apoi ma duc la Iasi. Intru in sesiune si dupa aia ma intorc in Suceava.
Poate ne vedem odata in orasul tau, mi-ar placea enorm de mult sa te cunosc. Te pup.
Salutari tuturor si abia astept sa mai am timp liber sa mai vorbim.
O zi frumoasa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 20 2010, 07:39 PM
Post #49


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Cine face cinste maine? (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Vreun Constantin sau vreo Elena avem pe aici?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 20 2010, 07:48 PM
Post #50


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Albiiiiiiiiiiiiii! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12th June 2024 - 03:41 PM