IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

60 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despartiri, divorturi, cuplul rupt in doua..., De ce doare atat de tare?
Dore
post Dec 10 2005, 08:28 PM
Post #11


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Albinuza, poate omul nu vrea sa fie relatia ta pansament dupa despartirea cu strigaturi ;). Simte ca ai nevoie sa te lamuresti ce si cum cu fostul, inainte sa mergeti mai departe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 08:31 PM
Post #12


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



M-am gandit si eu la astaa......mama masiii eu sper sa o lamuresc...si sa o fac inspre bine...chiar mi-e drag omusoru' asta...... si pe fostul il castrez cu o lama folosita ffffff muuuulllltttt :evil:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Dec 10 2005, 08:47 PM
Post #13


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Declar sfarsitul asta de an nebun,nebun.
Si eu zic ca omului nu i-a picat bine telul fostului...ca si barbatii astia is orgoliosi...apai sincer nici mie nu mi-ar fi picat bine sa sune o fosta in plina repriza de amor.
Baietii und esunteti?:) Pareri de la voi vrem.
Albinutza eu cred c ao sa fie un final fericit la povestea ta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 08:48 AM
Post #14


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



Parerea mea este ca daca te duceai la Bricostore sau Cora gaseai un unul mai bun..eventual o promotie. Pu****s 4 in 1 Chirstmas Pack. La Billa nu stiu...mai mult mezelari din astia...nu e de bine
Devenind seriosi. Pai e cam clar (adica asa vad eu :) ). Omul s-a cam speriat de discutie (intre tine si fostul) s-a gandit el (cred eu) ca mai joci cumva la doua capete si a dat in spate. Acum pe bune daca tu inchideai din scurt aluia mai era ceva...dar sa apuce ala sa intre in conversatii si etc etc. Tb sa tai macaroana mai repede pe bune.
Serios nici eu nu m-as apropia prea mult de o fata in sit asta. Stiu este o judecata superficiala si plina de prejudecati....dar cati dintre noi nu procedeaza astfel cand nu cunosc prea bine o persoana?
Acum exsista din bright side. Daca a fugit asa repede mai bine :)...inseamna ca nu te place asa mult si nu vrea sa descopere de adev cum esti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 02:10 PM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Ariana...sper din tot sufletul sa se termine cu bine!! da fahnel ai dreptate. dar stau si ma gandesc.....cu ar fi trebuit sa intrebe mai inai despre ce e vb??? sau sa-mi spuna si  mie ce l-a deranjat de fapt??? parerea mea....
Eu oricum tot terminata sunt....nu mai am rabdare pana vb cu el....
Multumesc tuturor!! :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Dec 11 2005, 02:30 PM
Post #16


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Albinuza, nu te chinui singura. Asa suntem noi femeile: tot disecam si analizam tot pana in panzele albe, barbatii nu fac asta si sunt mai relaxati, vezi ;).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 02:44 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Da Dore dar tu cum ai reactiona la... ne intelegem super bine, dragoste nebuna si mor ghebos....si brusc....fix duda!!!!???
ah?ia zai!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
idd
post Dec 11 2005, 02:50 PM
Post #18


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 59
Joined: 8-December 05
From: Timisoara
Member No.: 25



Nici unui barbat nu-i convine sa fie pe post de "relatie-tampon" pina iti trece tie de fostul.Si pe buna dreptate, nici tie si nimanui nu i-ar conveni asa ceva.Pe de alta parte, daca intr-adevar iti pasa si iti place de actualul, ia-ti masura de prevedere da a-ti inchide telefonul sau de a-l da pe silent macar cind esti cu el in pat...sau spune-i fostului sa nu te sune.Nimanui nu-i convine ca prietena lui sa poarte discutii cu "fostul" in timp ce e cu el in pat.Daca tu si fostul ati ramas prieteni, el - fostul nu ar fi trebuit sa te intrebe ce te-a intrebat la telefon - ala nu a fost citusi de putin un semn de prietenie, ci de altceva - gelozie, bete-n roate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Dec 11 2005, 02:52 PM
Post #19


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



aide mah, nu exista dragoste nebuna dupa nici o sapt., in pana mea. De neinteles si reactia individului la faza cu telefonul, cel putin din punctul meu de vedere.
si vorba lui idd: folositi functia "silent" cu incredere ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 02:54 PM
Post #20


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



eu zic sa mergi in cora albinuto  ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post

60 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:29 PM