IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Probleme cu sanii dupa alaptare
alphonselena
post Jul 14 2007, 08:47 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 14-July 07
From: bucuresti
Member No.: 1,937



(IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ce sa ma fac?am nascut acum 9 luni,alaptez si acum.la inceput am facut-o din ambii sani,desi am observat ca aveam lactatie mai mult din stangul.pe parcurs am observat ca sanul drept a suferit ceva modificari,a devenit mai flasc si mai mic,asa ca am intrerupt de tot alaptarea din el si am continuat doar cu stangul,care este plin si acum de lapte de parca as avea silicon.problema grava este ca se vede diferenta dintre sani,se vede bine si sunt din ce in ce mai complexata,va rog un sfat,un ajutor,a avut cineva aceasta problema?se remediaza cumva sau candva?sii ce sa fac sa-mi tinifiez bustul?e buna gimnastica?stie cineva pilates pt sani?mentionez ca am reinceput alaptarea si de la celalalt san mai mic,dar fara rezultat...e la fel de ''flescait'' (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) va multumesc si va pup!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
alphonselena   Probleme cu sanii dupa alaptare   Jul 14 2007, 08:47 AM
Maàt   Pai faptul ca ai oprit alaptarea la sinul sting l-...   Jul 14 2007, 09:08 AM
alphonselena   din contra,sanul stang e mai mare,ca de la ala ala...   Jul 14 2007, 09:19 AM
Maàt   Pai tu crezi ca pe un forum o sa gasesti opinii ma...   Jul 14 2007, 10:30 AM
hanny  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 10:26 PM