IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dar produsele Oriflame?
mititik
post Apr 8 2006, 01:29 PM
Post #1


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Eu una nu prea am cumparat insa o prietena foloseste numai produsele Giordani de la ei si este foarte incantata! Eu nu am decat o oja Oriflame care mi se pare ok si o crema pentru unghii care m-a ajutat foarte mult!
Voi ce ati incercat si mai ales ce v-a multumit?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Apr 8 2006, 03:14 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



gama lor cu alge e super! am incercat gelul exfoliant, crema de corp si stick-ul miros super si is eficiente....
sun screen-urile de corp iarasi f bune, unele parfumuri (freya) . nu mi-au placut prod, vision!

(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Apr 8 2006, 03:17 PM
Post #3


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



vision sunt la fel ca alea de la avon, color trend. naspa..

eu am avut midsummer.. de fapt mai am, dar m-am cam plictisit de el si sta pe undeva pe acolo, un gel cu aloe pentru ochi si un gel pt suplete pe care nu prea il folosesc.
in ceea ce priveste fardurile sunt cam la pamant, rimelurile - mai bine iti iei un maybeline..
batonul corector cu 2 culori e super. aa, si parfumul volare, edt mov, de liliac imi place mult (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 22 2008, 10:54 PM
Post #4


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Ceva lotiune de corp am avut, nu mai stiu de care, l-am folosit, a fost ok, l-am primit cadou. Am incercat cateva masti, dar nu mi-au placut deloc, nu aveau nici un efect si erau pline de ingrediente care nu faceau tocmai bine pentru piele...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 11:05 PM