IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
> Masini si aparate electrocasnice
Bia
post Sep 11 2014, 06:42 AM
Post #111


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Probabil. Nu stiu. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Dar comanda-ti piatra pe Amazon, bre! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 5 2014, 02:52 PM
Post #112


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mi-am luat aspirator, fier si masa de calcat.
Aspiratorului vechi i s-a rupt furtunul ala (de fapt e pocnit si nu mai trage cum trebe), fierul vechi are 14 ani si masa de calcat am uitat sa o iau de Craiova cind m-am mutat, asa ca trebuiau toate.
Am prins o zi de reduceri la Carefour si am dat cu 30% mai putin pe toate, asa ca e ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ana Simioana
post Dec 17 2014, 03:43 PM
Post #113


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 17-December 14
Member No.: 12,701



Buna,

Am primit pentru testare o statia de calcat editat - pr si sunt foarte multumita de ea pentru ca: isi seteaza automat temperature, nu mai trebuie sa sortezi hainele), este foarte usoara si foarte usor de manuit prin forma ei, se reduce semnificativ timpul alocat acestei activitati. O recomand cu caldura oricui.

Ana Simioana
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 17 2014, 05:13 PM
Post #114


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pentru reclama va rugam sa ne contactati.
Multumim!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MariaPetrescu
post Mar 18 2015, 04:05 PM
Post #115


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 18-March 15
Member No.: 12,802



M-am inscris in Campania spam, Descoperă GRATUIT la tine acasa noua generaţie de aspiratoare eficiente energetic de la PHILIPS!.
Am ocazia sa testez un aspirator conceput pentru performante de lunga durata. Ei bine, noua gama de aspiratoare eficiente energetic de la Philips ofera rezultate excelente de curatare, filtrare si igienizare gratie tehnologiilor sale unice, PowerCyclone si AirflowMax, concepute pentru performante maxime.
O sa revin cu impresii dupa ce il folosesc.


Esti o persoana curioasa? Iti place sa testezi noi produse si servicii aparute? Iti place sa comunici cu prietenii direct sau prin internet (retele sociale, blog)? Alatura-te comunitatii spamsi poti testa, impreuna cu prietenii tai, GRATUIT, cele mai noi produse si servicii din orasul tau!

Tot ce-ti ramane de facut este sa deschizi coletul spam si sa te bucuri de privilegiul de a testa produsele oferite!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 Pages V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:52 PM