IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce si cui faceti cadouri?
divi2007
post May 5 2007, 08:26 PM
Post #21





Musafir






o bratara sau ceva de la magazinele cu, cadouri gasesti multe lucruri misto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 5 2007, 08:30 PM
Post #22





Musafir






Ar meu mi-ar da cu bratara-n cap. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Deci daca bratara, trebuie sa fie tipul de barbat care poarta asa ceva.
O camera ca lumea costa mult, intr-adevar.

Cati ani are? Ma gandesc sa-i iei cateva produse din gama Biotherm Homme... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Parfum, daca nu stii ca-i ceva ce-si doreste, parca-i "n-am stiut ce sa-ti iau, asa ca iaca parfumul". Asa, o ultima solutie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 5 2007, 08:56 PM
Post #23





Musafir






Nu e genu sa poarte bratari (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) E de-o varsta cu mine, am fost colegi de banca in liceu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Cosmeticale de barbati iar n-am chef sa ii iau ca parca nu prea pushca. Vi-am spus... c'est tres difficile (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Am o idee. Tocmai o sa isi cumpere apartament, defapt l-a cumparat deja. Ce ar fi sa ii fac un cadou de casa noua? Ceva sugestii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 5 2007, 09:24 PM
Post #24





Musafir






Ceva ce nu si-ar cumpara singur. O lampa mai uschita, un tablou care ti se pare tie ca i se potriveste..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post May 6 2007, 12:06 AM
Post #25





Musafir






eu credeam ca poate i plac bratarile daca are tendinte metrosexuale, (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

cadou de casa noua clar atunci daca si a luat apartament
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post May 6 2007, 12:25 PM
Post #26


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Angel, are calculator acasa sau doar la birou? Eu as sugera o tastatura si un mouse wireless negre (daca nu are deja) sau un hard de 750GB, ca de un 1 tera inca nu cred ca se gasesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crynna
post Nov 3 2007, 01:54 PM
Post #27


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 39
Joined: 7-October 07
Member No.: 2,371



Eu stiu sa iau cadoul "perfect" pentru oricine, dar pentru sotul meu, niciodata. Cand trebuie sa-i iau un cadou, sunt in cea mai mare incurcatura posibila. Nu stiu de ce mi se intampla asta. Ori am senzatia ca nu e destul, ori ca nu e ce trebuie, ca nu e pe gustul lui. Ma framant zile intregi si nici dupa ce i-am luat cadoul nu sunt linistita. Si daca va spun ca nici dupa ce-i dau cadoul nu sunt sigura ca e ce trebuie.. o sa credeti ca nu sunt "zdravana" asa cum spune o prietena de-a mea. Dupa cateva zile ma intreb si eu de ce are asa mare importanta acest aspect pentru mine. Evident, gasesc multe variante de raspuns...iar cand se apropie o alta zi pentru facut cadouri, iar o iau de la capat cu framantatul. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
camelia_cris
post Nov 7 2007, 10:15 AM
Post #28


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 9
Joined: 7-November 07
From: Baia Mare
Member No.: 2,574



Si eu am probleme la alegerea cadourilor, mai ales pentru mama mea. E atat de pretentioasa si are de toate, cand ii trebuie ceva isi cumpara...De fiecare data cand trebuie sa ii cumpar ceva ma framant cu o luna inainte. Si avand in vedere ca e si Elena, si Maria ( deci din start 3 ocazii), plus 8 martie si sarbatorile de iarna, am ceva bataie de cap!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FluturasCuReacti...
post Nov 19 2007, 12:59 PM
Post #29


Mamuca crocodililor
*****

Group: Obsedat
Posts: 945
Joined: 4-May 07
From: Din floare in floare :)
Member No.: 1,584



hop si eu...saptamana viitoare este ziua prietenei mele.i-am luat o oglinda faina de la greci si un calendar de birou.dar parca nu-i destul (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) any ideas?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Nov 19 2007, 07:26 PM
Post #30





Musafir






Ceva cosmeticale?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 07:15 AM