IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Utilarea si amenajarea locuintei, recomandari, idei, informatii de baza
Cindy
post Sep 20 2008, 11:23 AM
Post #51


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



475 lei?? Si cum e? In afara faptului ca e rosie? (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Eu am mai vazut la Ikea niste fotolii scaun (ceva intre (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) foarte misto..forma rotunda, cu rotile. Le-ai vazut? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Mobila cred ca mi-o fac la comanda, desi eu nu am foarte multa incredre in chestiile facute la comanda..nu stii cum ies in final.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 3 2009, 06:28 PM
Post #52


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Promisesem niste poze..Am facut cateva din camera..bine mai avea centre de interes, dar mi-a fost lene sa le fac poze la toate. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (canapea mare, o masa din sticla). Mobila e un wenge cu rosu si e foarte inalta, pentru a fi foarte practica. Nu prea am reusit sa fac foarte bine pozele, nu am putut sa prind complet imaginea cu telefonul si culoarea e cam stearsa fata de realitate. Dar sper sa va placa! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

sifonierul meu foarte mare, doar pentru mine! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

mobila din mijloc, cu TV-ul

care e inalta, cum spuneam

biroul micsorat:

Am 2 scaune din astea, pe negru si rosu, poza e facuta in Ikea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)


This post has been edited by Cleo: Jan 10 2009, 08:59 PM
Reason for edit: au disparut pozele!?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jan 3 2009, 07:43 PM
Post #53





Musafir






Dragut Sweet! S-o stapanesti sanatoasa! Am vazut si lotiunea de la Paula in poza. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Pe cand ai in plan sa cumperi un aparat foto mai performant (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , ca abia m-am chinuit sa deslusesc pe acolo? Vezi ca stiu pe cineva care si-a luat super aparat Sony cu 150 de lei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 3 2009, 08:02 PM
Post #54


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Daa..adevarul este ca arata mult mai bine si stylish (IMG:style_emoticons/default/sexylady.gif) in realitate decat in pozele facute cu vechiul meu tel. Nokia 7390. Uite, chiar voiam de mult sa imi iau un aparat digital, dar de fiecare data cand ma duc in oras, ma intorc cu altceva (un pantof, o haina, un covor) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ! Data viitoare o sa incerc sa fiu mai focusata strict pe aparat.
La vedere acolo, sunt doar o parte dintre cosmeticalele/ cremele pe care le posed, mai am o mare parte si in dulapurile unde este TV-ul, la baie.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

This post has been edited by sweet_girl: Jan 3 2009, 08:04 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 4 2009, 04:19 PM
Post #55





Musafir






Sa iti stapanesti sanatoasa apartamentul proaspat amenajat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) E mare lucru sa ai un loc al tau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Jan 4 2009, 05:07 PM
Post #56





Musafir






Imi place. Intr-adevar, sa ai locul tau independent de oricine e foarte important, ai o libertare de miscare si o flexibilitate proprie, iar unele decizii le poti lua fara grija unor consecinte la comun. Asteptam si pozele cu noul viitor aparat foto. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 5 2009, 02:14 PM
Post #57


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mersi mult! Proaspat amenajat din octombrie (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) , doar acum am pus pozele. Oricum nu sunt relevante, mobila este one of the best I've ever seen. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Acum nu ma acuzati de lipsa de modestie, ca nu eu am facut-o, nu e meritul meu. E din nuc, cred.

As vrea sa imi iau acum un covor moale si putin fluffy, forma ovala, sa nu acopere tot parchetul. Aveti idee pe unde gasesc asa ceva? Pana acum am fost doar la Biokarpet.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
strumfita
post Jan 5 2009, 03:55 PM
Post #58





Musafir






frumos amenajat sweet,pacat ca nu sunt mai clare. Sa te bucuri de locuinta ta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Jan 10 2009, 09:00 PM
Post #59


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



sweety cand iti iei aparat revino cu poze, pana una alta ti-am editat postul pt ca ai sters pozele din photobucket si automat au disparut si de pe forum
Sa-ti stapanesti coltisorul bucuroasa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ancabaru
post Dec 18 2009, 12:44 AM
Post #60


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 18-December 09
Member No.: 7,643



Daca iti place design asiatice, uitati aici : http://www. SINT UN USER NESIMTIT VENIT SA FAC RECLAMA SI O SA IAU UN BAN CAT CAPUL MEU DE MARE.ro/blog/category/minimalist-design/
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 02:27 AM