IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cum scapam de soareci?, Metode care sa tina rozatoarele la distanta
Valentina30
post Oct 12 2011, 08:24 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 716
Joined: 5-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,899



Diana, adu o pisica sa-i prinda, dar ai grija sa se inteleaga cu cainii tai... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Sau dreseaza pe Ara sa prinda soricei... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 12 2011, 08:32 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) N-o las pe Aruta sa atinga bizdiganiile alea!!!!
O sa iau capcane de-alea cu clei imbibat in fermoni. Cica fac treaba, am mai citit si prin alte parti...Sper sa scap.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Oct 13 2011, 03:42 PM
Post #13


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Io am soareci in gradina si 3 pisici. Sunt niste lenesi si puturosi ma duc io cu parul dupa soareci ei se intrec care sa aibe gura mai mare la cersit mancare , mama lor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 8 2011, 01:51 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am porins criminalul! Nu au trecut nici 10 minute de cind am pus capcana (o hirtie cu lipici pe ea!!!) si gagiul a venit sa manince!
S-a prins de lipici instantaneu! Pentru orice eventualitate am mai pus una, sa nu fie vreo gasca pe acolo!!!

Rest in peace! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
(IMG:http://i648.photobucket.com/albums/uu207/fides2009/SORICEL.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 9 2011, 03:46 PM
Post #15


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred ca innebunesc, mai am unul. Sint cu nervii la pamint! Nu doresc nimanui asa ceva!

Si desi sint convinsa ca vor exista unii care isi vor ride in barba cind vor citi de soriceii mei (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) mi se rupe-n paispe! Sa ii vad cum ar proceda ei cu animalute in casa si cu afurisitii astia care nu se dau prinsi! Cred ca o iau razna, am fixatii, mi se pare ca aud soricei peste tot. Am pus chestie de-aia cu ultrasunete in priza, pe soricelul no:2 il doare la basca!!!
Faza e ca mai am un dulap pe care nu vreau sa il inchid la priza pina nu prind si omor tot ce misca! Muma lor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 13 2011, 12:07 AM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



De trei zile e liniste... capcanele sint goale, nu se aude nimic nici in pereti, nici la subsol, nicaieri.
Nici nu indraznesc sa sper ca am scapat. Oricum, is blindata in razboiul asta, am clei si capcane (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) pentru toata iarna. Care vine, e mort!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 27 2012, 10:35 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Anul asta am fost pregatita. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Am 3 nemernici la activ in nici o luna!!! Toti prinsi in garaj.. cum au intrat, cum s-au prins, afurisitii!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 23 2012, 10:16 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Azi a fost o zi plina! Doi!!!! Cred ca unii dintre vecini nu fac nimic sa ii stirpeasca pe nenorocitii astia mici!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 12:10 PM