IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Localuri nunta
claudia_electra
post Aug 17 2008, 07:41 PM
Post #31


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



casa de piatra! eu am facut la marriott nunta acum o luna si un pic, 50 de invitati. am luat de la ei mancarea, bautura non-alcoolica (cant. nelimitata) si pachetul de cafele si m-a costat vreo 5000 euro. mancarea este exceptionala, servirea la fel (recunosc ca am si "motivat" ospatarii inainte si dupa ca sa fiu sigura). vezi ca am mai scris de meniu pe la topicul cu "meniuri de nunti".

oricum sunt experta in organizare acum (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) so shoot daca ai intrebari punctuale.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
elena_angela
post Aug 19 2008, 04:43 PM
Post #32


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 16-August 08
Member No.: 4,497



QUOTE(claudia_electra @ Aug 17 2008, 06:41 PM) *
casa de piatra! eu am facut la marriott nunta acum o luna si un pic, 50 de invitati. am luat de la ei mancarea, bautura non-alcoolica (cant. nelimitata) si pachetul de cafele si m-a costat vreo 5000 euro. mancarea este exceptionala, servirea la fel (recunosc ca am si "motivat" ospatarii inainte si dupa ca sa fiu sigura). vezi ca am mai scris de meniu pe la topicul cu "meniuri de nunti".

oricum sunt experta in organizare acum (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) so shoot daca ai intrebari punctuale.

Multumesc 'claudia_electra' pt raspunsul tau prompt si casa de piatra si tie. Daca tot ai facut acolo mai vreau sa te intreb de aranjamente daca se ocupa ei sau tre sa ma ocup eu. Tu cum ai facut?
multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Aug 19 2008, 09:09 PM
Post #33


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



poti lua de ei absolut tot, de la aranjamente florale la limuzina, cvartet (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . tot ce vrei. am o brosura cu oferta lor de anul asta, ti-o pot trimite pe mail daca vrei (da-mi PM cu emailul tau).

eu nu am luat de la ei, dar poate trebuia sa iau...

This post has been edited by claudia_electra: Aug 19 2008, 09:10 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elena_angela
post Aug 20 2008, 03:23 PM
Post #34


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 16-August 08
Member No.: 4,497



QUOTE(claudia_electra @ Aug 19 2008, 08:09 PM) *
poti lua de ei absolut tot, de la aranjamente florale la limuzina, cvartet (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . tot ce vrei. am o brosura cu oferta lor de anul asta, ti-o pot trimite pe mail daca vrei (da-mi PM cu emailul tau).

eu nu am luat de la ei, dar poate trebuia sa iau...


Daca poti trimite te rog brosura. Multumesc mult
Eu trebuie sa ajung in tara pt a ma putea interesa de restaurant mai bine...pe internet nu gasesc informatii concrete..

This post has been edited by Fanny: Aug 20 2008, 04:03 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Aug 20 2008, 04:04 PM
Post #35


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



trimit adresa ta de mail Claudiei pe PM... ca sa nu te trezesti cu spamuri . (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elena_angela
post Aug 22 2008, 04:33 PM
Post #36


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 16-August 08
Member No.: 4,497



QUOTE(Fanny @ Aug 20 2008, 03:04 PM) *
trimit adresa ta de mail Claudiei pe PM... ca sa nu te trezesti cu spamuri . (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

multumesc Fanny, inca nu am studiat foarte bine forumul si nu am stiut sa pun adresa de mail pe PM (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Aug 22 2008, 05:04 PM
Post #37


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



ti-am trimis de atunci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexy
post Jun 21 2011, 02:22 PM
Post #38


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 21-June 11
Member No.: 10,336



Buna!

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cateva sugestii de restaurant in Bucuresti (mai in centru)? Voi avea cam 170 de invitati si am fost la restaurantele din Pipera si mi se par dragute dar sincer nu ma incanta faptul ca sunt in afara orasului. Stiti voi ceva dragut si cu preturi cat de cat bune?

Multumesc!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angel_eye
post Jul 1 2011, 01:46 PM
Post #39


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 1-July 11
Member No.: 10,370



Buna Lexy,

Daca vrei ceva mai in centru poti incerca la Crystal Palace Ballrooms. Sunt aproape de Marriott. Eu ma duc weekendul asta la nunta prietenei mele acolo. Am sa scriu aici cum a fost.

Numai bine

QUOTE(Lexy @ Jun 21 2011, 03:22 PM) *
Buna!

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cateva sugestii de restaurant in Bucuresti (mai in centru)? Voi avea cam 170 de invitati si am fost la restaurantele din Pipera si mi se par dragute dar sincer nu ma incanta faptul ca sunt in afara orasului. Stiti voi ceva dragut si cu preturi cat de cat bune?

Multumesc!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fabiolla Andreea
post Jul 29 2011, 10:19 AM
Post #40


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 15
Joined: 23-July 11
Member No.: 10,445



Incercati si la Romexpo , preturi bune , tacamul este chiar bun iar spatiul.....puteti avea si 1000 de invitati
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:07 AM