IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Subforumul Vesta va raspunde la intrebari ESTE INCHIS!, Detalii despe modalitatile de a intreba si a primi raspunsuri
Diana.
post Sep 24 2008, 03:36 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Incepind cu luni, 29 Septembrie 2008, Vesta, astrologul eLady.ro va va raspunde la intrebari pe forum.
Atentie, nu puneti intrebari de genul: Da` ma marit cu x, citi copii o sa am, cum sa fac sa se indragosteasca de mine.
Intrebarile de acest gen vor merge direct la camara cu vechituri.
Vesta va raspunde in medie la un numar de 7-10 intrebari saptamanal, in limita timpului disponibil (trebuie sa si cistige bani ca sa traiasca, asa ca apelez la bunul-simt al fiecareia dintre noi).

Conditiile care trebuie indeplinite pentru a fi eligibile de a primi raspuns de la Vesta
- Minim 100 de postari in forum, indiferent unde.
- Postari curate (scris normal, fara prescurtari sau limbaj MIRC).
- Intrebarile vor fi puse in topicuri noi cu titluri sugestive

Cum sint raspunsurile primite de la Vesta?
Raspunsurile Vestei vor fi clare si la obiect. Nu va astepati la cearsafuri interminabile si greu inteligibile.
Nota: Pentru servicii compete (contra cost) trebuie sa o contactati prin siteul ei:
www.astrovesta.com. Vedeti la contact cum puteti comanda (click pe link)
Retineti:
Nu toate intrebarile primesc raspuns.
Nici o previziune, oricat de maiestrit ar fi facuta, nu poate avea precizie de 100%. Prin actiunile pe care care le facem, putem intarzia sau putem anula unele din previziuni. "Astrele nu impun, ci doar predispun". Toate datele astrologice si sfaturile cuprinse în aceste studii sunt doar recomandari si nu ofera garantii.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Sep 24 2008, 05:10 PM
Post #2





Musafir






foarte dragut (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) abia asteptam (IMG:style_emoticons/default/bounce.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 3 2008, 03:54 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



O sa va rog, ca sa nu se incurce Vesta pina se obisnuieste cu scriptul forumului, sa deschideti cit un topic nou pentru fiecare intrebare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Oct 3 2008, 04:17 PM
Post #4





Musafir






Di, multumim pentru cadou (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 6 2008, 08:43 AM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Inseamna ca eu nu voi primi raspuns (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Multumesc .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Oct 6 2008, 08:56 AM
Post #6





Musafir






L.E.: A fost o eroare de la mine, nu-mi mai afisa o groaza de topicuri, acum s-a reparat in sfarsit. Mi scuzi!


This post has been edited by Lexie: Oct 6 2008, 10:55 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Oct 9 2008, 10:23 AM
Post #7





Musafir






Mi-ar fi placut sa-i raspund Dnei Vesta insa mi-a fost inchis topicul, asa ca voi posta aici:

In primul rand va multumesc frumos pentru raspuns. Nu am insistat sa-mi raspundeti, insa am fost printre primele 3-4 care au postat intrebarile si am considerat de cuviinta sa va mai amintesc din cand in cand de postul meu.

Cat despre previziunile dvs, nu am avut o viata de familie trista deloc, din contra, am fost un copil fericit si rasfatat intotdeauna. Cat despre timiditatea mea, intr-adevar, am o doza de retinere atunci cand ma lovesc de ceva nou, insa apoi capat forta si pot face fata fara probleme situatiilor pe care le intalnesc.
Sper ca viata de familie sa fie un pic mai buna decat previziunile dvs in care vad ceva dezamagiri pe acolo. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Oct 9 2008, 11:08 AM
Post #8


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Pe mine in continuare nu ma baga in seama (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Cu ce -am gresit (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 9 2008, 11:36 AM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Lexie, baga limba-n gura!
Teo, ai rabdare!


Cititi cu mare atentie cele de mai jos, ca nu ma repet!
Va rog sa aveti bun-simt! Ce credeti ca pune pe masa Vesta daca sta numai aici raspunzind gratuit?
Din ce va inchipuiti ca traieste femeia asta daca sta toata ziua numai aici?
Vesta are o fiica la facultate. V-ar placea ca parintii vostri sa faca munca gratuita? Cum v-ati simti fata de copiii vosrti daca in loc sa munciti ati face numai caritate??!
Ia, hai, putin bun-simt !
Chiar vreti sa o convingeti ca nu sinteti cu nimic mai intelepte decit celelalte femei care primesc gratuit raspunsuri?!
Faceti ca niste ploduri rasfatate! Mai mare rusinea!
Ca incep sa imi schimb parerea despre voi! Ma dezamagiti cumplit!
Nu va plac raspunsurile?! Duceti-va, platiti la alti astrologi si dati-le indicatii sa aibe grija de raspunsuri dau, ca trebe sa va placa!
Si da, topicurie se inchid pentru ca Vesta nu este obisnuita inca cu forumul si ca sa nu mai piarda timpul de-aiurea, le inchid.
Alte intrebari mai aveti?!
Daca da, mi le adresati mie!
Exista topic special!
A, sa va mai aduc aminte ceva: Calul de dar nu se cauta la dinti!
Nici nu va puteti inchipui cit m-ati suparat. Aveam pretentii!


P..S Vesta sta si munceste cel putin o ora pentru fiecare interbare. Respectati-i munca!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Oct 9 2008, 11:38 AM
Post #10





Musafir






Imi pare rau daca am deranjat cu ceva, insa asa cum celelalte membre carora li s-a raspuns la intrebari au avut ocazia sa-i multumeasca, am vrut si eu sa-i pot spune multumesc. De asemenea, am vrut sa-i spun care e situatia mea, numai sa stie ca poate ceva nu a aparut bine acolo sau poate eu nu am stiut sa interpretez bine cele spuse de dansa.

Respect munca pe care o face, cu atat mai mult cu cat noua ne spune free of charge si nici pentru o clipa nu m-am gandit sa desconsider asta, daca asa ti s-a parut, Maat. Iar limbuta era un spirit de gluma, nu trebuie sa te enervezi pe mine, nu cred ca am gresit cu nimic.

Dna Vesta, multumesc inca o data pentru timpul acordat mie (IMG:style_emoticons/default/flowers.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:35 PM