IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Electrostimulare
elle_ni
post Jan 12 2006, 03:45 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



nu, nu dau informatii, nu caut centre de electrostimulare...doar am nevoie de companie (din bucuresti)...vine cineva cu mine?

sa nu indrazniti sa ma ignorati :evil:

haideti, va roooooooooog.....nu ma incumet sa meg singurica :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 12 2006, 09:38 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



nimeni nu vrea sa mi se alature?

toata lumea are un corp perfect intr-o minte sanatoasa  :o...ba nu....invers :morideris: :morideris:

eeeee...poate merg singurica pana la urma, da' mai astept un pic...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
didilica
post Jan 13 2006, 03:07 PM
Post #3


Membru de Onoare
***

Group: Dependent
Posts: 261
Joined: 8-December 05
Member No.: 35



Elle_ni, risc sa ma strangi de gat, dar eu tot iti povestesc.  :evil:
Eu am fost anul trecut la electrostimulare, am facut 10 sedinte si n-am vazut nici o schimbare, nici 1 mm in minus, ce sa mai zic de centimetri.
Insa, inainte de a merge acolo, eu fusesem vreo doua luni la sala si probabil ca imi lucrasem acolo muschii... Nu stiu ce sa zic, am auzit tipe care ziceau ca au dat 6 cm din talie.  :ametit:
Sa ne tii la curent, daca te duci.
:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 13 2006, 03:12 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



pai, mah, io nu vreau centimetri in minus, ca am destui in minus....io voiam o tonifiere, ceva...ca nu ajung si pace la sala...d'asta voiam electro...io n-am nevoie de slabit pe niciunde, doar tonifiere, ca's slaba....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 13 2006, 03:12 PM
Post #5


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



si nu strang mah de gat, ce's nebuna???????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 13 2006, 03:15 PM
Post #6





Musafir






Hai buey  mergeti careva cu ellenica la electrocutat  :P ca daca nu ma faceti de vin io de la timisoara in fiecare saptamana ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
didilica
post Jan 13 2006, 03:34 PM
Post #7


Membru de Onoare
***

Group: Dependent
Posts: 261
Joined: 8-December 05
Member No.: 35



Ha,ha! Glumeam, mah, n-ai cum sa ma strangi tu de gat ca io-s mare rau.  ;D

Probabil ca pentru tonifiere e ok, da sa stii ca mie nu prea mi-a placut senzatia. Prefer sa alerg de nebuna la sala cate o ora. (da am retinut ca tu nu ai timp) Imi venea sa ma urc pe pereti cat stateam acolo, mai ales daca nu aveam ce vedea la tv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
didilica
post Jan 13 2006, 03:36 PM
Post #8


Membru de Onoare
***

Group: Dependent
Posts: 261
Joined: 8-December 05
Member No.: 35



Am vrut sa-i mai trag o karma lui angel, da am vazut ca are 69 si am zis ca nu stric asa minunatie de numar.  ;D ;D ;D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jul 17 2010, 01:33 PM
Post #9


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Din greseala cred ca am nimerit aici, si nu pot sa raspund unor mesaje mai vechi. Dar pot sa spun cate ceva despre o centura, cumparata acum cativa ani, tot pentru tonifiere, care era tot cu electostimulare, care pisca, si putea fi folosita si cu gel. A folosit-o si fratele meu pentru umeri, dar am abandonat rapid ideea. Nu stiu cat de eficienta poate fi, dar cred ca trebuie folosita mai mult timp.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor
post Jul 17 2010, 01:42 PM
Post #10


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



QUOTE(citystella @ Jul 17 2010, 02:33 PM) *
Dar pot sa spun cate ceva despre o centura, cumparata acum cativa ani, tot pentru tonifiere, care era tot cu electostimulare, care pisca, si putea fi folosita si cu gel. A folosit-o si fratele meu pentru umeri, dar am abandonat rapid ideea. Nu stiu cat de eficienta poate fi, dar cred ca trebuie folosita mai mult timp.


Alte pareri despre centurile de electrostimulare a muschilor? Sunt bune sau e doar reclama?
Nu mi-as cumpara dar reclamele alea lungi de 30min pentru 1 singur produs sunt foarte enervante.
Ati cumparat produse din reclamele Teleshoping? Stiu pe cineva care si-a luat o centura pentru spate si spunea ca ori e placebo ori isi face efectul pentru ca se simte mai bine dupa ce a folosit-o o perioada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 07:34 PM