IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

35 Pages V  « < 31 32 33 34 35 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce ma scoate din sarite
Teocris
post May 30 2008, 09:10 AM
Post #321


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



"Zilele rosii"- prietenii stiu de ce
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ava
post Jul 11 2008, 12:37 AM
Post #322


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 15
Joined: 9-July 08
From: USA
Member No.: 4,216



vremea de azi...ploaie azi tocmai cand vroiam sa ies la plaja (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jul 11 2008, 01:43 PM
Post #323





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/estifftopic.gif) Ava, unde esti in State? Nu de alta, dar a ajuns ploaia si la noi azi noapte. (IMG:style_emoticons/default/rain.gif) Eu sunt in Ontario.
(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) la noi.
si ca sa fiu si on topic, m-a enervat faptul ca a trebuit sa ma trezesc dimineata si era un intuneric, de la vremea asta. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) abia am venit la job, nu se vedea nimic in fata, din cauza ploii.
A, si-au mai sarit si colegii pe mine, ca mi-am pus umbrela deschisa (bineinteles) la uscat langa birou si cica e bad luck. (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Le-am spus "i'm sorry about our bad luck, dar pana nu se usuca, nu o inchid!" (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) N-au mai comentat nimic. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

This post has been edited by pescarush: Jul 11 2008, 01:48 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jul 11 2008, 01:49 PM
Post #324


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Pe mine ma enerveaza barbatii! Uneori, pe cuvant ca nu-i inteleg deloc..... (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jul 11 2008, 01:51 PM
Post #325





Musafir






O, Szi, eu am trecut de faza asta. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) In cativa ani, nu te mai enerveaza si nici surprinde nimic. (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Zic si eu, dar the side effect este ca atunci cand reusesc (reuseste) sa ma scoata din sarite, explodez. (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

This post has been edited by pescarush: Jul 11 2008, 01:52 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Jul 11 2008, 01:54 PM
Post #326


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



pe mine ma enerveaza la culme un joc pe calculator. din cauza lui nu primesc eu plimbari pe afara (IMG:style_emoticons/default/evilmad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jul 11 2008, 01:57 PM
Post #327


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Ce joc, Chinte?

Pesca, nu-mi spune! Eu sunt vulcanica, daca ma enervez, imi ies flacari pe nari (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)

Cel mai tare ma enerveaza cand el nu vede ca m-am suparat sau daca vede, nu stie de ce! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jul 11 2008, 02:06 PM
Post #328


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



pe mine ma enerveaza, ca daca vede ca sunt suparata si ma intreaba ce am, si io zic nimic, el zice bine si se simte bine! atunci sa vezi flacari!

azi ma enerveaza incompetenta italienilor! am calc la un centru de reparat calc de o sapt si nici nu s.au atins de el! i-am sunat si le-am zis sa fie gata azi pana la 5 ca am nevoie.
pai pt ce dau 100 de euro?pentru asteptare? (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jul 11 2008, 02:06 PM
Post #329





Musafir






Mda...m-a scos si pe mine multa vreme din sarite chestia asta....faptul ca barbatilor trebuie mereu sa le desenezi o schema sa inteleaga ce si cum (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Dar am ajuns la concluzia ca pur si simplu majoritatea sunt varza la capitolul inteligenta emotionala, chiar daca intentiile lor sunt dintre cele mai bune. Si atunci am zis ca poate nu e fair nici din partea mea sa ceri omului de unde nu-i (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Asa ca m-am inarmat cu biletele si creioane metaforice, gata sa desenez scheme la orice pas cand vine vorba de barbati (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ava
post Jul 11 2008, 04:51 PM
Post #330


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 15
Joined: 9-July 08
From: USA
Member No.: 4,216



oft: pescarush, eu locuiesc in Charleston, SC

on: azi m-a scos din sarite faptul ca a trebuit sa ma scol mai devreme sa ajung la o prietena
Go to the top of the page
 
+Quote Post

35 Pages V  « < 31 32 33 34 35 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10th May 2024 - 11:40 AM