IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cresterea in inaltime, Mai este posibil dupa o anumita varsta?
d2ana
post Jan 3 2008, 01:44 AM
Post #21


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 3-January 08
Member No.: 2,926



Nu-mi vine sa cred ce spui cu ouale de prepelita! Este adevarat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Morphy
post Jan 8 2008, 08:30 PM
Post #22


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 13
Joined: 8-January 08
Member No.: 2,969



in locul vostru m-as bucura sa am sub 1.65 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) eu am 1.79 si de cativa ani ma tot rog sa nu mai cresc. a mei sunt pe capul meu sa fiu model pentru ca pot fi folosita pe post de material didactic anatomie capitolul OASE (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ). Intotdeauna am vrut sa fiu mai mica, parca si hainele arata mai bine pe o femeie de 1.60 decat pe una inalta:)
Nimeni nu e 100% multumit cu ce are, dar asta e:))

da intr-adevar greu gasesti priteni inalti, dar daca cauti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ..
anul trecut aveam un prieten mult mai mic decat mine, era penibil !!
insaa anul acesta mi-am gasit unul de 2m , caruia nu-i mai dau drumul (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) asa ca bucurati-va care nu sunteti asa mari ca nu e nevoie sa cautati un prieten atata timp! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

This post has been edited by Morphy: Jan 8 2008, 08:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jan 8 2008, 08:39 PM
Post #23





Musafir






eu am 1 73 si ce ma enerveaza e ca nu pot purta tocuri inalte, eu imi aleg pantofi dupa toc asta e prima selectie apoi urmeaza modelul (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
si eu sunt mai slaba ca si tine (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
ai mei cand eram mica imi ziceau ca sunt ca un peste doar oase (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jan 9 2008, 08:56 AM
Post #24


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Si eu am 1,77 si port tocuri de toate marimile (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Baieti inalti exista,asa cum exista si scunzi...so...no problem (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 9 2008, 09:02 AM
Post #25


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu am 1.72 si nu ma sfiesc sa port tocuri si platforme. Imi place faptul ca sunt inalta. Si la 1.79 m-as simti la fel de bine... Plus ca femeile inalte au picioarele lungi si dragute. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 9 2008, 01:22 PM
Post #26


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



eu am 1.71 dar nu port tocuri. nu pentru ca m-ar inalta si pur si simplu pentru ca nu port!
eu am avut o crestere rapida prin clasa a-6a in primul an de volei!
m-am inaltat 11 cm intr-un an!
multi au spus ca e aproape imposibil ce mi s-a intamplat mie!!dar de la a-2 de la coada la sport la aliniere intr-un an am ajuns a-2a din fata (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 10 2008, 01:24 AM
Post #27


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Buai, voi ce cautati aici?!?! Ati venit sa ne complexati?! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) De parca nu stiam si eu ca picioarele lungi sunt frumoase.. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Rozy, adica tu ai 1,57 si Albina 1,71? Cum vine asta? Din cauza sportului sau v-ati "aruncat" diferit prin arborele genealogic?

This post has been edited by sweet_girl: Jan 10 2008, 01:24 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Jan 10 2008, 05:45 AM
Post #28





Musafir






si eu sunt mica, am 1.57 m. complexata n-am fost niciodata de inaltimea mea. am crescut pana la 11 ani, iar de atunci, inca 2 cm.
normal ca port tocuri. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) (nu foarte inalte si nu tot timpul)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jan 10 2008, 09:41 AM
Post #29





Musafir






dap sweet..ea a facut volei cativa ani buni...eu una nu am putut sa fac sport...pt ca am fost foarte bolnavicioasa....pana pe la 7 ani am avut astm...faceam tot soiu de injectii si tratamente...nu puteam sa alerg mult...raceam f repede...deci nu am putut face mult efort si cred ca din cauza asta...oricum...nu mai am nici o problema cu micuta inaltime (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jan 10 2008, 02:34 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



eu am 1.70. nu ma incadrez nici la mignone nici la inalte. as fi vrut sa am cel putin 5 cm in plus. port si tocuri f inalte dar si fara. asa ma enervez cateodata cand vad cat sunt de mica pe langa al meu...are 1.92!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:45 AM