IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

35 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce ma scoate din sarite
angeldust
post Dec 11 2005, 04:54 PM
Post #1





Musafir






Toti avem tot felul de nemultumiri legate de noi , de oamenii din jurul nostru , de societate in general , bla bla....
Asa ca am facut un topic sa ne descarcam :D

Incep eu , si o sa incep cu mine :
   Cel mai tare ma enerveaza la mine ca nu am pic de autocontrol si vointa si ca am o curiozitate de-a dreptul bolnava adica nu suport sa se intample ceva care ma afecteaza fara ca eu sa stiu ce ,unde , cum ,cand ?

Apoi ma mai enerveaza oamenii care se mint singuri si nu au curaj sa faca ce simt si sa lupte pentru ce vor sa obtina.

Ma scot din sarite muierile care sunt mironosite si pozeaza in bibelou de portelan!!!

Si evident , categoriile care cred ca ne seaca pe toti : oamenii prosti , taranii , oamenii care fac rau din pura placere , etc etc.

No acu sa va aud pe voi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 05:02 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Eu nu mai am ce sa spun. Subscriu in totalitate.  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 05:10 PM
Post #3


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



bah pe mine ma seaca aia din hipermarket adica toti aia de alearga cu carucioare. apoi ma enerveaza aia cu masinile..de unde pana mea au bani sclavii astia analfabeti de benzina....de ce au voie animalele astea sa circule? ha? de ce?
mai intai ar tb sa isi ia de mancare si sa plateasca restantele la intretinere si apoi sa aiba drept sa ne incurce in trafic. logic nu?
ma enerveaza babele si mosii care sunt plini de tupeu (ii stit voi care).
ma enerveaza parintii pt ca sunt niste handicapati care nu stiu sa dea decat sfaturi idioate si invechite si niciodata solutii. adica genul ala care isi fac probleme ca te ostenesti prea mult sau ca nu manaci bine dar cand e vb de ceva concret..un ajutor indeobste in bani se fac niznai. si lista poate continua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Dec 11 2005, 05:24 PM
Post #4


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



Aoleu fane... da stiu eu care sunt mosii si babele alea - bine ca ma intelege cineva. cand am postat eu ca ma exaspereaza, sarisera evele pe mine ca nu am respect   ::)
Ma mai scot din sarite persoanele care abereaza la greu... si nu se mai opresc ...de unde frate atata?  :magandesc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 11 2005, 12:39 PM
Post #5





Musafir






Fanele, da' eu nu inteleg chestia cu "aia cu carucioare" in market  :ametit: Da' unde sa-si puna oamenii produsele pe care vor sa le cumpere?
Ma seaca oamenii care, cand tara arde, ei se piaptana. Oamenii fara putere de discernamant si care nu vor sa ia decizii. Cei fara simtul umorului. Si cei care nu stiu sa se comporte (mai ales la masa).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Dec 11 2005, 12:58 PM
Post #6


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



prostii fuduli....  >:(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 07:50 PM
Post #7


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



nu mai nu e vb de unde pun trocele...e vb ca nu se uita pe unde imping carutul./ dau ca vitele peste tine. si am ajuns la concl ca tb sa le raspunzi cu ceva violenta ca nu se poate
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Dec 11 2005, 08:03 PM
Post #8


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



apropos de "accidentele" cu caruturile .... una din primele mele experiente in Canada : intr-un magazin din asta mare, o tanti a intrat cu carutul in carutul nostru iar noi imediat  >:(  :evil:  :pistolar: dar femeia cu un zambet pana la urechi " vaai! va rog sa ma scuzati" pai mai poti sa te superi????  :valea:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meli
post Dec 11 2005, 08:04 PM
Post #9


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



ma enerveaza : prostia,ipocrizia,nesimtirea,falsitatea :-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Dec 11 2005, 08:09 PM
Post #10


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



pe mine ma exaspereaza ideile preconcepute. ce naiba e asta, adik totu' trebuie sa se desfasoare asa "cum stim noi ca e bine si trebuie sa se desfasoare"?
No way :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

35 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:31 AM