IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Mama care si-a parasit copilul
eadni78
post Oct 12 2007, 02:26 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 12-October 07
Member No.: 2,404



buna povestea mea suna cam asa am avut o familie aveam un copil si totu sa dus intr-o zi sa dus la lucru si lucru sa facut si eu am ramas cu un copilas de 3 anisori stiu ca este un forum pt femei este adevarat dar eu is un barabat si nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac deja am ajuns sa iau ceva pastile de calamare si sa ma gindesc ce mama a putut sa fie sa isi abanadoneze familea sau copilu si sa plece in starainatate a scuze noi am venit in ro in concediu dupa 6 ani si ute ce sa intimplata cine zice ca numai barabati is devina na uite eu am muscato invers si nu stiu de unde sa incep si ce sa faca pls daca se pote sa imi dati vreun sfat sa ies din stare asta sau ce pot face va multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Oct 12 2007, 04:16 PM
Post #2





Musafir






eadni, in primul rand te rog sa scrii ceva mai atent, e foarte greu de descifrat cand se scrie fara cratime, punct si virgula.

Sa stii ca nu esti primul barbat caruia i se intampla asa ceva. Ce fac ceilalti? Au in primul rand grija de copil, aranjeaza cum sa se ajute cu vecini care au si ei copii, vad de gradinita, muncesc, alearga de la serviciu la cumparaturi, apoi acasa, la copil. Tot ce face si-o femeie care isi creste singura copilu, fac si mancare, spala rufe, le calca, ies la joaca cu copilul. Timp pentru ei nu prea ramane, asta este. Si probabil tocmai pentru faptul ca sunt atat de preocupati sa functioneze, n-au timp sa jeleasca partenerul disparut in ceata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aaerdna
post Feb 29 2008, 05:12 PM
Post #3


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 227
Joined: 28-February 08
Member No.: 3,392



(IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Asta nu e o mama buna.Nici un telefon nu a dat? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Macar de ziua copilului?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7th May 2024 - 05:21 AM