IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V  « < 135 136 137  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
Cleo
post Apr 16 2009, 06:28 PM
Post #1361


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



mersi kalua (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE(albinuza @ Apr 16 2009, 09:40 AM) *
In noaptea asta plec! Am cel putin 12 ore de mers cu masina! Pe autostrada! Ceea ce e plictisitor (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)


albi cum sa fie plictisitor cu muza misterioasa, puneti muzica si povestiti ca porumbeii

am facut drumul spre Toronto de cateva ori, sint vreo 600km deci nu-i cine stie ce ca timp insa soseaua e drepta, shes in mare parte deci f plictisitor. Drumul spre New York, prin munti, cam tot 600km, cu totul alta poveste. Nici nu stiu cand a zburat vremea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Apr 16 2009, 08:01 PM
Post #1362





Musafir






Hello!!!
Multumesc pentru urari! Doamne ajuta!
Albi, iti doresc Paste fericit si sa ai parte de vreme frumoasa! Si sa fii gugulita bine de parinti. Cred ca le e dor de tine.
Eu am fost la praduit in doua hypermarketuri. Luai o pulpa de miel pentru "drill-ul" de maine, menta proaspata si lamai cu coaja netratata.
Imi trag putin sufletul pe net, dupa care ma apuc sa o imbalsamez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Apr 16 2009, 08:18 PM
Post #1363


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Am ajuns si io acasa... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Credeam ca nu mai scap de acolo!
Acu tre sa ma apuc sa fac snitele, ca sa produc niste sandwich-uri pentru maine pe drum!
Plictisitor e drumu'. Ca e autpstrada si e drept. De abia daca faci curba. Pune fata muzica si nu se plictiseste.. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Tre' sa ma mai si epilez in seara asta. O sa ma culc la 12 si o sa ma trezesc la 2 (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

Paste fericit si voua dragelor! Oricum ne auzim cum ajung acolo (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Doctore pai pune mana si mai invata o limba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Apr 16 2009, 08:26 PM
Post #1364





Musafir






Pai asta incerc sa fac, sa invat franceza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 16 2009, 08:31 PM
Post #1365


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Salut tare!
M-a pocnit pofta de cozonaci si am "fabricat" unul normal si unul mini. Anterior am carat ditamai oala de lut, pe care am luat-o cadou de Paste pentru soacra mea.
Activitatile astea m-au vlaguit. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadutZ15
post Apr 16 2009, 08:38 PM
Post #1366





Musafir






Albi, drum bun si Paste fericit!
In caz ca nu mai apuc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Apr 16 2009, 10:58 PM
Post #1367


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



Drum bun Albi, si distractie placuta!

In seara asta am fost la cumparaturi si printre multe subiecte de discutie se trezeste al meu ca el nu mai vrea carne de miel ca el nu mai mananca sa pregatesc separat 2 feluri de friptura! a si in plus cica avem si niste invitati ca uitase sa imi spuna din timp (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) , na meniul meu e dat peste cap, voi vedea eu ce si cum abia maine seara cand vin de la serviciu.

eLady`s Hot Bar & Lounge XXVII
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V  « < 135 136 137
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:57 PM