IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V  « < 11 12 13 14 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum e pe alte forumuri? Cite alte forumuri ati mai frecventat?, Adaptarea la viata pe forum...Sau mariajul cu lumea virtuala
Cum e pe alte forumuri?
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 50
Guests cannot vote 
Diana.
post Jan 29 2009, 12:21 PM
Post #121


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Oooo! Ne aratam muschii! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Zau ca m-am umplut de respect.
Ia uita-te putin la titlul forumului Forum pentru femei. Iar siteul are un titlu asemanator: Pentru altfel de femei, Sanatate, Moda, Frumusete.
Cum dumneata nu te afli in targetul de piata, opinia dumitale este superflua . (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barbat
post Jan 29 2009, 12:30 PM
Post #122





Musafir






imi pierzi timpul si esti (IMG:style_emoticons/default/estifftopic.gif) daca ai ceva sa imi zici incearca pm, altfel chill si let it go...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 29 2009, 12:33 PM
Post #123


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



1. Dumneata nu ai PM-ul activat.
2. EU hotatarasc cine e off topic.
3. matale nu faci doar reclama, ci si trolling + atac la persoana.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barbat
post Jan 29 2009, 12:39 PM
Post #124





Musafir






1. atunci abtine-te
2. tu si tovarasu'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 29 2009, 12:41 PM
Post #125


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Uite asa se intampla pe alte forumuri, cand vrei sa deschizi gura, te trezesti ca esti hartuita de astfel de domni, luata peste picior si asa mai departe. Slava domnului ca mai sunt si forumuri pentru femei, cu moderatori exigenti.
Intr-un forum e foarte important sa te simti in siguranta,in lumea virtuala observ ca sunt destui obsedati si misogini.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Jan 29 2009, 12:50 PM
Post #126


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



mi-am facut o parere despre "arta seductiei".... dar despre arta bunului simt inca mai caut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jan 29 2009, 01:48 PM
Post #127





Musafir






QUOTE(Barbat @ Jan 29 2009, 08:26 AM) *
"one can never be too paranoic"

Hm, si eu care credeam ca in engleza "paranoic" e "paranoid"... Sau vorbiti romgleza?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 29 2009, 02:11 PM
Post #128


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Asta am observat si eu..
Barbatii astia..cred ca daca aterizeaza in mijlocul unui forum plin de femei si rostesc vreo 2 cuvinte in engleza, o sa cadem la picioarele lor, musculoase! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caty_bella83
post Jan 29 2009, 02:19 PM
Post #129


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 16-July 08
Member No.: 4,265



QUOTE(oana_82 @ Jan 29 2009, 11:41 AM) *
Uite asa se intampla pe alte forumuri, cand vrei sa deschizi gura, te trezesti ca esti hartuita de astfel de domni, luata peste picior si asa mai departe. Slava domnului ca mai sunt si forumuri pentru femei, cu moderatori exigenti.
Intr-un forum e foarte important sa te simti in siguranta,in lumea virtuala observ ca sunt destui obsedati si misogini.



Salutare! fetelor,m-am inscris de cateva luni aici,dar niciodata nu am scris...doar am urmarit ce se discuta,ce se dezbate.Insa treaba asta cu "BARBAT" pe un forum creat pentru femei mi-a trezit interesul pentru primul meu post.Intrebarea este: Ce ar cauta el aici? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Urmarind banuielile voastre,precum ca ar face reclama la nu stiu ce forum,etc etc.....eu am o banuiala ca urmareste pe careva dintre noi,poate este un barbat ranit in orgoliu,prea a intrat el asa binevoitor,carismatic....si deodata a rabufnit (IMG:style_emoticons/default/crazy28.gif) devenind arogant,deci are alte interese decat sa comunice pe acest forum.Deci (IMG:style_emoticons/default/giljotiini.gif) pestele de la cap se impute. (IMG:style_emoticons/default/ninja.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 29 2009, 02:29 PM
Post #130


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Caty, esti de groaza (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
M-ai facut sa rid in hohote! Multam!

Eu cred ca e tot unul dintre cei care au mai venit si au iesit cu urme de tocuri pe poponeata. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V  « < 11 12 13 14 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 09:51 PM