IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

24 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Produse eficiente/proaste nou descoperite
albinuza
post Dec 24 2005, 02:18 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Eu si cu larrysa. eu nu ma dau cu creme deloc. de fapt ma mai dau iarna cand sta sa-mi cada fata. da ma dau o data si trece.
in rest: rimel- rimmel
            spuma- intesa
            ceara- londa
            sampon-head $ shoulders- foarte bun pentru mine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Dec 24 2005, 06:01 PM
Post #32


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Fetelor, Sebium nu se foloseste pentru demachiat buze si ochi, NO WAY!!!
Pentru buze si ochi va recomand Blossom. E genial.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meli
post Dec 28 2005, 07:00 PM
Post #33


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



gel pt igiena intima de la FAVISAN cu galbenele si musetel,ulei de lavanda si ulei de fenicul- e bun
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Dec 28 2005, 07:07 PM
Post #34


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



fetelor, mi s-a terminat crema de fata si as vrea sa o schimb...pana acum am folosit skincode, dar parca imi afce cu ochiul sensibio...am deja sebium h2o si e ok ca demachiant, dar folosit dupa demachiantul cremos de la elmiplant...ce ziceti, se incadreaza in schema o sensibio? eu am tenul cam uscat si imi trebuie ceva foarte hidratant...sau sa incerc ivatherm?  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Dec 28 2005, 08:37 PM
Post #35


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Kale, oarece nu pusca... adicatelea tu ai tenul "cam uscat" si folosesti demachiant pentru ten gras? N-ar fi asa o problema mare daca tu ai avea mostenit genetic tenul gras, si ar exista o uscaciune dobindita a tenului.
In fine, poate ca ar trebui sa te muti pe Sensibio.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Dec 28 2005, 09:48 PM
Post #36


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



mah, stiu ca nu pusca  ::)..da' am tot intrebat pe aici stanga, dreapta si am inteles ca tot sebium e cel mai bun pentru curatirea tenului....acum ma cam tem si de riduri si de aia folosesc creme intens hidratante...tre sa recunosc ca e ok sebium asta, nu stiam de el, dar chiar imi place cum face tenul..e neted, curat si vad ca nu apare nimic la orizont  :P....e grav daca folosesc sebium si o crema pentru ten uscat?..cu skincode m-am inteles super ok (* crema + tonic) dar acum iar sunt intr-o perioada in care-mi place sa testez...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Dec 28 2005, 10:34 PM
Post #37


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



kale, ai folosit sebium crema? ca tot incerc sa dau si eu de cineva care a folosit-o sa-mi zica si mie cum e si nu reusesc.  ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Dec 28 2005, 11:21 PM
Post #38


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
kale, ai folosit sebium crema? ca tot incerc sa dau si eu de cineva care a folosit-o sa-mi zica si mie cum e si nu reusesc.  ???


la care crema te referi: cea reparatorie (folosita dupa tratament) sau la cea AKN sau la cea anti-shine (nu stiu cum ii zice, dar ma rog....)

ultimele doua sunt super ok, so, bag mana in foc ca si cea reparatorie e super, numa' ca io nu am crezut ca-mi va folosi...data aviatoare sigur mi-o voi lua-o....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Dec 29 2005, 11:33 AM
Post #39


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Ciresica, e ok crema reparatorie Sebium, eu tocmai am terminat tubul si mi-a placut, cred ca-mi mai iau unul  ;)... E putin mai "consistenta" si are un miros mai ciudat, asa dulceag, dar in rest mi-a placut, hidrateaza bine fara sa provoace probleme, ba parca chiar le mai atenueaza  ;).

V-am pupacit  :-*!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Dec 29 2005, 12:59 PM
Post #40


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Kale, demachiantul Sebium este foarte bun pentru curatarea tenului gras. Pina la urma, tu ce fel de ten ai?
De intrebat ai intrebat despre Sebium si Sensibio, e drept, dar si noi ti-am raspuns, si ti-am explicat detaliat care pentru ce fel de ten este. Este?  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 10:41 AM