IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

32 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Stiri mondene si barfe la adresa societatii "inalte"
Diana.
post May 18 2007, 10:12 PM
Post #41


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cameron Diaz a petrecut de curând o noapte memorabilă în Las Vegas împreună cu magicianul Criss Angel. Potrivit
site-ului teenhollywood.com, actriţa, care s-a despărţit în luna ianuarie de cântăreţul Justin Timberlake, a luat o cină romantică împreună cu Angel, după care cei doi au asistat la un spectacol dedicat trupei The Beatles. Un apropiat al cuplului a declarat că actriţa şi Criss sunt foarte fericiţi şi savurează fiecare moment petrecut împreună. Potrivit sursei citate, Criss Angel a avut în trecut o relaţie cu actriţa Minnie Driver.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jun 20 2007, 06:01 PM
Post #42





Musafir






Cine naiba mai sunt si jenantele astea doua? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Roberto Carlos facea tumbe cand m-a vazut!

Ma suna Ronaldo, da? Si care este problema??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 20 2007, 07:46 PM
Post #43





Musafir






Ptiu, drace! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Pipita aia platinata din primul link sade mai pe la-nceput foarte elegant, cracita cat ii permite rochia.

Ce ma seaca ca toate jafurile ajung la tv si multi care chiar realizeaza ceva deosebit in viata lor nu. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

(v-am zis ca aproape nu ma mai uit la tv? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

Stie cineva cand iese distrusa de Paris Hilton din parnaie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jun 20 2007, 09:35 PM
Post #44





Musafir






mama ce mare e prostia dar cred ca astea 2 n au limita (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) penibil
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 20 2007, 10:31 PM
Post #45


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



ce m-au mai amuzat si pe mine inteligentele alea 2! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) simona senzual (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) care, by the way, nu mi se pare nici frumoasa si nici senzuala, facea pe doamna eleganta, superioara..asta voia ea sa para, dar gesturile si limbajul o tradeaza, iar gestul din final de a refuza sa cante, spune foarte multe..macar cealalta, fata prostuta cum e, macar era amuzanta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

asa e, kalua, dar din pacate, in zilele noastre, prostia vinde foarte bine, alaturi de sex, violenta (combinatia asta imi aduce aminte de telenovelele mai mult decat penale romanesti de pe acasa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )

de paris hilton, eu am auzit ca nu ar mai fi la parnaie, pe motive de sanatate, ca trebuie sa stea izolata la ea acasa si nu i se mai reduce timpul de sedere (pe motive de buna purtare). oricum parnaia la care statea ea, era mai de fite, dar deh..ma asteptam ca asa o sa se intample...(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 20 2007, 11:39 PM
Post #46





Musafir






Nu, d-ra Hilton e la inchisoare, la statia medicala ca vezi draga Doamne a facut o criza de nervi. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clara
post Jun 21 2007, 09:16 AM
Post #47


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



intamplarea face sa ma nimeresc la acelasi salon de coafura cu simona sensual, e un adevarat deliciu sa o vezi cum sta pe scaun si se uita fix in oglinda si iti tuguie buzele, ce mai se iubeste rau! Nu va mai zic cum era imbracata, se pregatea cred de centura, si apropo are extensii, parul ei natural prin martie era f f scurt. Oricum emana prostie.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 21 2007, 09:23 AM
Post #48





Musafir






clara (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 21 2007, 10:38 AM
Post #49


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ma scuzati, dar cine e simona asta? Mea cupla, nu am auzit de ea. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clara
post Jun 21 2007, 10:52 AM
Post #50


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



ce jignire, cum nu sti cine e simona sensual? Pai ai trait degeaba!!!! Cred ca esti o norocoasa ca nu sti cine e .... a pus angel mai sus niste link-uri sper sa te lamureasca imaginile din emisiunea lui Maruta....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

32 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 07:47 AM