IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Produse ok/nasoale de la Avon...
Ariana
post Jan 3 2006, 05:22 PM
Post #1


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



DISTRIBUITORII DE PRODUSE AVON SUNT RUGATI SA SE ABTINA DE LA POSTAT!
--------------------------------------------------------------------------------

Nu va speriati nu sunt distribuitor Avon :) niciodata nu am avut calitati de genul asta...dar hai sa vedem ce produse am decoperit noi ca ne plac de la Avon!
Imi plac:
-Crema de maine cu aroma de vanilie ,f faina maine sunt catifelate si mirosul acela placut ramane;
-crema de corp Treselle am primit-o nu am fost f incantata dar dupa ce am incercat-o din nou super pt ca mirosul placut persista;
-si am uitat de demachiantul pentru ochi (cel in ambalaj alb) :);

Nu imi plac:
-ojele;
-fardurile.
-----------
DISTRIBUITORII DE PRODUSE AVON SUNT RUGATI SA SE ABTINA DE LA POSTAT!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 3 2006, 05:45 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



io nu iau produse de la avon  :D  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 3 2006, 06:51 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



io ce am folosi de l avon nu mi-a facut bine....exceptie o crema de corp cu ovaz, a acrei hidratare nu am inalnit-o la oalta crema (asta pe parcursul sarcinii), mai sunt cateva rujuri care pot fi bunutze...hmmm...la asa pret, asa calitate...tratamentul de unghii mie mi-a facut bine un timp, separatoarele de deste de la picioare sunt ok (nu prea ar ave ce asa nu fie ok :P)....si cred ca ar mai fi o groaza de produse arat bunute cat si naspa...ideea este ca firma in sine este mediocra, deci nici nu te poti astepta ca o crema sa faca minuni, in cel mai nefericit caz pot apare"minuni"...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Jan 3 2006, 08:33 PM
Post #4


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



in afara de gama beyond colour nu-mi place cam nimic de la ei..in schimb mama foloseste cremele antirid si zice ca-s bune
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Jan 3 2006, 10:45 PM
Post #5


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Nici eu nu sunt un fun al cremelor Avon.Dar asa cum s-a spus aici asa pret asa calitate...
Cert e ca sunt si produse bunutze la ei.Eu personal mi-as dori sa pot folosi doar megaproduse dar din pacate fondurile ma obliga sa ma adaptez la ce pot sa achizitionez.:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 3 2006, 11:04 PM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
megaproduse dar din pacate fondurile ma obliga sa ma adaptez la ce pot sa achizitionez.:)


DIN PACATE....da' las, mah ariana, nu te necaji, ca in 2006 mi-am propus un jaf la o banca (nu spun care :P), si-ti fac o donatie special pentru cosmetice....mai e cineva amator de donatie in bani? ;D :pistolar:

astept listuta cu amatori de bani....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Jan 3 2006, 11:14 PM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



elle_ni, daca vrei a partener in crime... :fluierat:

in ceea ce priveste avonul, imi plac rimelul multiefect (parca asa se cheama) si niste rujuri, dar am uitat numele.  :P si nici cremele de corp din gama naturala nu sunt rele. in rest... :-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Jan 3 2006, 11:23 PM
Post #8


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



Crema Pur Blanca (obsesie  :fluierat:), cateva lotiuni de corp (Naturals - lavanda, cirese)Skin So Soft), glossul Mozaic, crema de noapte (all skins-nu stiu cum se num exact), iar lista cu produse "tepoase" e prea lunga ca sa scriu la ora asta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vad_voci
post Jan 4 2006, 10:25 AM
Post #9





Musafir






as vrea sa stiu daca ati auzit de produsele Lumene si daca ati auzit ce parere aveti despre ele.  8)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Jan 4 2006, 12:03 PM
Post #10


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Eu nu am auzit de produsele Lumene.

Elleni :) s-a facut...daca vrei te si ajut la jaf...ma pricep...asta vara am avut prima experienta nu m-am abtinut si am furat prima data in viata mea o cana rosie la mare(pur si simplu nu am rezistat).:)Dar cred ca pot mai mult.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 06:51 PM