IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Purtati lucruri care nu va plac dar care sunt moderne?
Diana.
post Dec 8 2009, 08:51 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/estiok.gif) Nici eu nu port ceva care nu imi place si nu ma prinde. Indiferent cit de trendy ar fi toala respectiva!
Nadya, eu nu am suportat fustele gogosar, asa cum acum mi se par ridicoli salvarii, chit ca e moda!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Summer Dream
post Feb 26 2010, 10:23 PM
Post #12


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



Incerc sa ma conformez pe cat posibil tendintelor, insa daca nu-mi place ceva (sau consider ca nu-mi sta bine sau nu mi se potriveste), pur si simplu nu cumpar.
Cum a spus si Nadya despre fustele gogosar.Cand au fost la moda mi s-au parut ok, pentru alte fete.Eu nici nu am vrut sa incerc, pentru ca nu sunt stilul meu.
Poate ca mai fac unele compromisuri in anumite privite si accept modele la care nu m-am gandit pana la un anumit moment (ca de exemplu, era o perioada in care se purtau blugii usor evazati si chiar ma obisnuisem cu ei ; insa la un moment dat nu-i mai purta nimeni si, din moment ce trebuia sa-mi reinoiesc garderoba, am probat o pereche de blugi strimti pe picior ; oricum, mi-au pacut mult si mi s-au parut ok, asa ca i-am ales pe aceia).
Insa nu as purta botine sau pantofi cu platforma (si asa sunt inalta, daca imi mai si pun asa ceva mai fac de 2 metri >.> ).
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9th June 2024 - 11:41 AM