IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Crocs, ce parere aveti de ei?
kalua
post May 23 2009, 12:18 PM
Post #51





Musafir






Eu am Mary Janes si fiica-mea balerini
(IMG:http://www.bergfreunde.de/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/1/sol_125-0003-b_37_img1.jpg)
cu pins, binenteles.

Dar altceva vroiam sa spun de fapt: in ei se creeaza o microclima, mi se par perfecti si iarna, prin casa, pentru cele care au picioarele reci: o pereche de sosete subtiri de bumbac si apoi crocs, picioarele se incalzesc placut si asa raman. Vorbesc de crocsii originali, nu stiu cum se comporta materialele replicatelor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post May 23 2009, 05:51 PM
Post #52


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Ce mistoo sunt aia cu floricele ai Irinicai. Mi-ar place si mie unii din aia. Si eu vreau sa-i iau fiica-mii, da' nus daca gasesc originali la noi sunt cre' ca o gramada de facaturi. Nici mie nu-mi prea place ideea ca ti se incalzesc picioarele in cauciucul ala, vedem noi de care gasim.
Am vazut si pins-uri d-ale aunele sunt chiar faine de tot.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post May 24 2009, 12:16 AM
Post #53


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Am si eu unii roz din aia cu bareta la spate, bareta se poate da in fata si sa-i porti ca papuci, sint foarte comozi si tin si de cald.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post May 25 2009, 11:17 AM
Post #54





Musafir






Mie nu-mi plac neam papucii astia. Adica nu i-as purta pe afara. Eu mi-am luat o pereche d-astia replicati pentru cand lucram la spital si trebuia sa avem papucei speciali. Acu ii port prin casa, da-i uit mereu pe sub cate o masa sau un birou. Vreau sa-mi iau botosei d-aia, cu cap de ceva (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Daca stie cineva pe unde gasesc, please please, trimiteti un pm salvator (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 31st May 2024 - 08:04 PM