IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Unde mergeti la coafor?
tits_herbert
post Dec 21 2005, 12:55 PM
Post #21


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Tu la care imi recomanzi? Ca eu oricum dupa sarbatori... Ma gandesc, ca e mai comod la doamna pentru ca stiu eu cu frantuzu suna binisor :P, dar poate cand vine el nu am timp sau mai stiu eu ce.
Asa ca raman cu doamna
Mersi
[move]:-* :-*[/move]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baby_nfs
post Dec 21 2005, 12:56 PM
Post #22


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 185
Joined: 8-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 27



si dupa ce te-a ciuntit pe tine imi spui si mie cum a fost :D, da?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Dec 21 2005, 12:57 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE

Tu la care imi recomanzi? Ca eu oricum dupa sarbatori... Ma gandesc, ca e mai comod la doamna pentru ca stiu eu cu frantuzu suna binisor :P, dar poate cand vine el nu am timp sau mai stiu eu ce.
Asa ca raman cu doamna
Mersi
[move]:-* :-*[/move]


io'ti zic la "domana" k la ea am fost si am vazut ce si cum..lda'" mana dreapta"... daca acu' o luna a fost in ro, nu stiu cand va mai ajunge...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Dec 21 2005, 01:01 PM
Post #24


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



pai zis si facut, ramane doamna :D, da-mi o adresa a coaforului, promit ca ma duc spalata si descurcata :P ::).
:-* elle_ni
ps. da baby fitezomana :P iti zic si tie daca ma ciunteste bine ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Dec 21 2005, 01:02 PM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



va mai pot spune ca daca aveti parul mediu sau lung are o tunsoare care mie imi place super mult (a incecat sa mi-o faca dar nu a avut acelasi efect beton pe parul meu cretz...dar tot multumita m-am declarat).

ideea e sa-i spui cum vrei sa te tunda.eu cat de curand vreu sa merg la ea cu o poza scoasa de pe net sa-mi impleteasca neshte coditze (nu rasta, din pacte nu stie rasta).am vazut iar la altcineva (in grupul pe care-l frecventam, tota lumea la domana mioara se tunde, in specila pustoaicele, toate s-au tuns in serie) cum i-a impletit niste codite curbate, bai, arta beton, numa' ca dureaza ceva timp, si depinde si de firul de par al solicitantei :D(al meu cum e mult si incalcit, cine stie, poate inoptez la ea :D).

fetelor, vorbim, ca pe mine nu ma costa nimic sa merg cu voi, doar ma mai aerisesc un pic (k in ultimul timp nici n-am mai iesit afara k posed bebe cu febra :( )

pupi :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Dec 21 2005, 01:04 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
pai zis si facut, ramane doamna :D, da-mi o adresa a coaforului, promit ca ma duc spalata si descurcata :P ::).
:-* elle_ni
ps. da baby fitezomana :P iti zic si tie daca ma ciunteste bine ;)


eu amfost la ea acasa (in zona maririlor), dar daca vrei la coafor, o sun s-o intreb de adresa.mie mi-a convenit mai mult acasa, k sta aproape de mine si-ti ia pret mai mic (din cate stiu).o sun si-ti zic si de bani si de adresa...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Dec 22 2005, 09:32 AM
Post #27


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



elle_ni astept un raspuns. Multu ;)
Te pupacesc :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Dec 22 2005, 11:29 AM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
elle_ni astept un raspuns. Multu ;)
Te pupacesc :-*


Mai, uite, eu n-am stiut ca e pensionata pe caz de boala, si deci la salon nu mai este.Am sunat-o si se pare ca saptamana trecuta s-a operat la coloana si ii terbuie un tip de refacere.Dar, cum tu ai zis parca k vrei sa te tunzi dupa sarbatori, banuiesc k e ok.

In mesajul precedent (al meu) nu se intelege zona in care sta:MORARILOR.Dar nu e nici o problema, k ne intalnim noi 2 si mergem impreuna, k poate-mi fac si io neshte suvite.Sa-mi spui cum ramane... :-* :-* :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Dec 22 2005, 11:56 AM
Post #29


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



oki doki, sper sa se faca bine.
pup :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baby_nfs
post Jan 12 2006, 03:45 PM
Post #30


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 185
Joined: 8-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 27



revin cu amanunte :) ...am fost si mi-am executat o mare parte din par...rezultatul:super... cei de la abbate chiar sunt super tari... ii recomand si eu din tot sufletzelul meu mare :D .. si nici nu a fost scump ... sunt super multumita:D  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:29 AM