IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Bine ai venit pe lume!, Anunturi ale noilor nascuti, felicitarile de rigoare
kalua
post Sep 25 2006, 09:06 PM
Post #1





Musafir






In curand se vor naste primele bebeluse elady! Aici le puteti anunta cu detaiile de rigoare - nume, greutate, lungime, particularitati. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Le asteptam cu mult drag si nerabdare!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
cecylly
post Nov 8 2006, 05:54 PM
Post #2


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 194
Joined: 7-December 05
Member No.: 3



doamne hai ca am 5 minute libere si ce-mi vad okii???? CARINA E SUPERBAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! sa-ti traiasca alexa, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii. imi pare rau ca treci prin tot chinul asta, poate ca era mai bine daca ma lasai sa vb cu medicul meu, poate acum era totul in regula. dar e tardiv sa discutam. iti doresc multa sanatate si daca te pot ajuta cu ceva sa-mi spui.
fetelor eu nu mai rezist psihic din cauza colicilor. nu mai stiu ce sa fac. mi-e mila de vanessa, dar de mine mi se rupe sufletul. imi doresc sa dorm o noapte fara intrerupere, imi doresc s-o vad vesela si zambitoare, am ajuns sa traiesc cu impresia ca plange si cand doarme. sunt super stresata. acum ceva timp ma vaitam ca nu arat ca o fantoma, ei bine, asa am ajuns. de slabit, mai greu, nu pot tine regim pt ca ma simt epuizata si simt nevoia sa mananc macar putin ca sa mai rezist, ma fardez dar degeaba, chiar arat ca o fantoma. cel mai greu imi ste in wk cand sotul meu pleaca din bucuresti si raman cu toate pe cap: curatenie, mancare, scos cainele, etc. cred ca fac depresia aia de care vb toata lumea. va jur ca daca apuc ziua cand fi-mea nu o sa mai aiba colici ma imbat pana pic lata sub masa. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/angry.gif)
gata, m-am mai vaitat si la alt topic!
va pup (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Bine ai venit pe lume!   Sep 25 2006, 09:06 PM
cecylly   deci vanessa este primul bebelus elady??? ce ma bu...   Oct 4 2006, 01:58 PM
claudia_electra   ooo, deci ai nascut! felicitari! sa-ti tra...   Oct 4 2006, 02:46 PM
Alexa   Cecy, am intrat sa te felicit si aici si sa-ti ure...   Oct 4 2006, 06:29 PM
kalua   Cecy, ai o mica familie acum, sa-ti traiasca si sa...   Oct 4 2006, 07:26 PM
Diana   Cecy, primeste si de la noi toate urarile de bine,...   Oct 4 2006, 09:41 PM
kalua   Diana, poze sunt la topicul de gravide. :)   Oct 4 2006, 10:31 PM
Diana   Sa traiti, am chiorit! :blush:   Oct 4 2006, 11:17 PM
Alexa   Revin si eu cu amanunte, azi incerc sa pun si poze...   Nov 6 2006, 08:06 PM
kalua   Imi pare rau, Alexa! :angry2: Si astept sa ...   Nov 6 2006, 08:26 PM
Alexa   Nov 6 2006, 08:37 PM
ANNAS  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 05:53 PM