IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> "Teme" date pentru amatoarele de mistouri, Editoriale pe tema limbajului/sfaturilor trendi in sezonului versatil
Diana.
post Jun 11 2007, 10:12 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Stind noi sui in fata monitorului (de fapt vorbesc despre mine, angeldust nu stiu ce facea, deci nu bag mina in foc!) si discutind ca fetele despre ce mai scriu unii (si culmea, chiar sint platiti bine pentru prostiile debitate!) am ajuns la concluzia ca avem musai nevoie, scuzati, e un "mast hev" al sezonului sa avem si noi, ca toate revistele glosi, una bucata editorial pe teme de fesan si laifstail...

Concluzie: Cine se baga sa redacteze una bucata articolas cuprinzind urmatoarele cuvinte foarte fasionabile... insa musai in forma de mai jos, altfel sintem "aut". (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Iubar cul, trendi, fasionabl, versatil si laungi, glosi, arti, fasionista, dizainar clozing, feicuri, luivuitonuri, versaceuri, herstilist, trendsatar, fesion aicon, mast-hev, gleimur, luzarita, .

Nota: Orice cuvint nou importat cu eticheta meid-in oriunde altundeva pe pamintu` asta, exceptind Romania, este bine-venit!
Recompensa: dragostea noastra vesnica si aplauzele multimii !
Retineti, va rugam, este vorba despre un editorial la misto. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jun 11 2007, 11:03 PM
Post #2





Musafir






Hai ca am dat io startul. Am scris AICI.
Mai asteptam si alte creatii (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Jun 11 2007, 11:10 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Draga Di, mi-a placut cum ai "redactat" cerintzele administratorului/moderatorului de forum ptr. fomei...
Ai fost dragutza tare, chiar bestiala...pot spune . Ar trebui sa ma bag la asa ceva , tinand cont ca tocmai am terminat de citit "Diavolul se imbraca de la Prada " iar acum citesc "Shopaholic & Sister" , in engleza, ambele carti scrise de niste "autoare" ale caror nume nu mi le amintesc la ora asta ...dar care figureaza in lista de bestselluri americaneshti... carti pe care acum 2 ani, par eczampal, nu mi-as fi imaginat ca o sa le cumpar vreodata...
Cu toate astea, nu ma bag la asa ceva, las alte e-LADIES talentate in ale modei si laifstailalui sa-si arate veleitatzile artistice....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 11 2007, 11:15 PM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Silviuto, ii la misto... da` are dreptate anjeldustu`. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Adicatelea daca io nu stiu ce-i aia trendsetar ( io de setar stiu doar rasele hamaitoare) inseamna ca nu sint cul? Muma ei de viata... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Jun 11 2007, 11:21 PM
Post #5


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



aoleu, Di , am cam lipsit lately, asa ca nu m-am prins ca e ...la misto topicul...
da, pe bune acum, "marketingly speaking" , trebe shi asa ceva la un forum de fimei....
good luck, ca geniu avetzi !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 11 2007, 11:23 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Hai, bre, bagi-ti, ie loc pientru taaaaati lumia!
(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Reponsabila cu talentu e in deplasare ( a mea!) slava Domnului iezista anjeldastu~!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 14 2007, 11:57 PM
Post #7


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Continuam seria...
Cum sa fii o super-femeie :click!
Ziua unei femei ca-n reviste :click!


Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jun 15 2007, 12:08 AM
Post #8





Musafir






exceptional!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jun 15 2007, 11:02 AM
Post #9





Musafir






super
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ally
post Jun 15 2007, 11:08 AM
Post #10


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 11-June 07
Member No.: 1,781



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) so true!!!!
foarte bine scrise. felicitari! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:18 AM