IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sampon pentru volum?
MonicutzaB
post Mar 21 2007, 04:44 PM
Post #21


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



eu am avut I love juicy dar am fost mult mai multumita de Karma Komba. daca te uiti pe site-ul din State la fiecare produs vezi si comentarii ale celor care au folosit si note. pe mine m-a ajutat mult.
combinatia ideala pt mine a fost: Karma Komba+Veganese, dar si American Cream e un balsam f bun. eu mai vreau sa incerc samponul Big.
sapunurile sunt f misto dar scumpute si se termina repede. bilele de baie efervescente sunt bestiale. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 21 2007, 06:20 PM
Post #22


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) stiu ca ai raspuns prompt!!! Dar eu nu m-am putut abtine si deja am comandat I love juicy, si samponul Big, precum si masca Marliyn (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Oricum la cel I love... am luat varianta 100 ml....asa ca sa-mi fac o idee! dupa ce le incerc pe astea, ma duc si la cele recomandate de tine (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 21 2007, 08:21 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



geo, esti tare! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) eu am avut samponul Karma Komba si mi-a placut mult si de asemeni balsamul Veganesse. si masca pt hidratare cu nume chinezesc, pe care nu pot sa il reproduc acum. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) in plus, toate confereau volum parului. dar masca Marilyn nu e pt par blond?

eu mi-am luat acum Kerastase Bain de Force, l-am incercat doar o data, treb sa il folosesc de mai multe ori sa imi fac o parere..dar pana acum imi place.

ce ma enerveaza pe mine cel mai mult e ca nu prea stiu sa imi aranjez parul, e si destul de greu de controlat. cateodata sta foarte bine, alta data in toate partile..cred ca o sa imi iau si alta spuma, nu mi se mai pare ca imi merge asa bine cu Tony&Guy, desi pana acum am fost foarte multumita..voi folositi spuma? si daca da, cum o folositi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 21 2007, 09:19 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



(IMG:style_emoticons/default/blush.gif) da, e pentru blonde....(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) dar sper poate sa-mi dea reflexe interesante! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
eu nu folosesc spuma ca ma incarca si imi pleosteste de tot parul!
dar folosesc fixativ pt volum.....nu-mi mai place nici esta! in ultima saptamana chiar nu m-am putut intelege cu parul asta, cere spalat zilnic, am matreata, se elecrizeaza, sta ca o matura.....ce mai, am tot ce se poate!
fetele, in cat timp vin produsele, tinand cont ca azi am dat comanda, am sanse sa vina pana vineri?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Mar 22 2007, 09:46 AM
Post #25





Musafir






sweet incerca de la joico volumissima sampon si balsam chiar dau volum parului problema e ca la mine il cam ingrasa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 22 2007, 08:00 PM
Post #26


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(zetta @ Mar 22 2007, 11:46 AM) *
sweet incerca de la joico volumissima sampon si balsam chiar dau volum parului problema e ca la mine il cam ingrasa.


eu una daca mai aud de ingrasat o iau razna.......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 23 2007, 01:17 AM
Post #27


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



mersi pt sfat, zetta. o sa le incerc dupa ce termin kerastase. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) tu mai folosesti altceva, vreun produs de styling?

geo, ar trebui sa iti vina cam intr-o saptamana. sa ne spui cum ti se par. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

am vazut ca au aparut si la noi produsele Frederic Fekkai pentru interesate. sunt destul de apreciate in strainatate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Mar 23 2007, 09:58 AM
Post #28





Musafir






sweet pt volum nu mai folosesc nimic, nu imi place fixativul sau spuma, dar cand folosesc placa am o lotiune speciala, si intotdeauna folosesc dupa uscare de la sp o solutie pt varfuri. oricum la mine e o problema mare ingrasatul parului, am inceput sa ma spal la o zi jumatate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 23 2007, 01:34 PM
Post #29


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(zetta @ Mar 23 2007, 11:58 AM) *
sweet pt volum nu mai folosesc nimic, nu imi place fixativul sau spuma, dar cand folosesc placa am o lotiune speciala, si intotdeauna folosesc dupa uscare de la sp o solutie pt varfuri. oricum la mine e o problema mare ingrasatul parului, am inceput sa ma spal la o zi jumatate.

(IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) cam asa se vrea si la mine spalat!!!!!!!!!!!!!!! poate zincul ma ajuta si in cazul asta (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 23 2007, 09:14 PM
Post #30


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



oooooooo, o saptamana.......uffffff....lunaga-i ashteptarea, iar vin cand sunt eu plecata! ce bafta nenorocita am!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:21 AM