IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

83 Pages V  « < 79 80 81 82 83 >  
Closed TopicStart new topic
> Men I love...to look at
chintesenta_raul...
post Mar 30 2008, 11:42 PM
Post #801


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



eu nu sunt cu pachetelele de muschi, mie astia imi tulbura echilibrul hormonal (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:http://i285.photobucket.com/albums/ll51/ssimmonna/1088880342bono.jpg)
Bono

(IMG:http://i285.photobucket.com/albums/ll51/ssimmonna/tn2_jeremy_irons_3.jpg)
Jeremy Irons

(IMG:http://i285.photobucket.com/albums/ll51/ssimmonna/amorphis20pro.jpg)
Tomi Joutsen
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 17 2008, 12:10 AM
Post #802


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



ange, uite ca l-am adus la suprafata (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
si-ar mai fi cativa, dar nu am apucat sa pun pozele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 17 2008, 12:20 AM
Post #803





Musafir






Ptii acu ti-am vazut si io febletile Chinte (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Cand l-am vazut pe Bono mi-am adus aminte de South Park? Urmaresti? Au facut un episod special pt el (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Sa mai pun si io cateva descoperiri recente. Dupa cum puteti observa si cum stiti deja gusturile mele la barbati sunt destul de comune si superficiale (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ba chiar sunt in stare sa ma uit la un serial de 2 lei numit "Gossip Girl" doar pt ca e plin de bunaciuni (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Cativa dintre ei
Penn Badgley
Ed Westwick
Penn Badgley, Ed Westwick + Chace Crawford
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 17 2008, 12:24 AM
Post #804


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



nu ma uit la South Park (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
eu incep sa cred ca am o problema, cred ca sunt gerontofila un pic :| ca mie nu-mi plac deloc barbatii dupa care saliveaza majoritatea fetelor, astia tinerei, mie imi plac aia mai copti (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post May 17 2008, 12:27 AM
Post #805


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Moaa, Chinte, astia sunt mai mult decat copti! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 17 2008, 12:30 AM
Post #806





Musafir






Eh chinte....daca e sa ne luam dupa pisicologi, s-ar zice ca esti intr-o cautare de "father figures" (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 17 2008, 12:33 AM
Post #807


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



mah, sa nu exageram (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
cu Irons as iesi la o cina si la teatru, Bono m-ar plimba prin parc si m-ar insoti la shopping iar Tomitza ar fi numai bun de incalzit cearceafurile si speriat vecinii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

si nu e vb de father figure, ca mie imi place de tata, n-am nevoie de altul (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
eu pur si simplu nu vad nimic interesant la pustii de varsta mea si mereu am cautat sa umblu cu aia mai mari, macar cu 5-6 ani (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 17 2008, 12:33 AM
Post #808





Musafir






Eh, si daca ar fi unu care ar putea face toate astea mai fragezel asa i-ai da o sansa? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Io nu te judec, ca si io in tineretile tulburate am avut numa BF cu 8-9 ani mai mari ca mine (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Dar mi-am revenit incet incet vad ca la normal. Acu imi plac din ce in ce mai tinerei, pe la 50 numa bine o sa am un amant de 20 si atunci o sa se echilibreze balanta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post May 17 2008, 12:37 AM
Post #809


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



mah, nush... daca nu ar avea avioanele de pe creier specifice varstei, m-as mai gandi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
ideea e ca eu ma uit la gasca mea de amici si nici de-a dracu nu m-as combina cu vreunul din ei, chit ca ii iubesc ca sunt prietenii mei. si din experienta, cel mai bine mi-a mers cu aia mai mari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 17 2008, 12:40 AM
Post #810





Musafir






Bine acum, topicul se numeste intentionat "Men I love...to look at" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Adica niciunu postat de mine aici nu e genul pe care l-as lua de barbat, ca m-am gandit io bine ca n-ar trebui sa imi iau unu care sa arate mai bine ca mine (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Dar nah, de uitat si salivat am voie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

83 Pages V  « < 79 80 81 82 83 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 09:52 AM