IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

60 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Produse MAC
Bia
post Sep 1 2008, 10:43 PM
Post #31


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Gasesti in Mall-ul din Budapesta pe nume ARENA PLAZA de langa Sala Sporturilor Papp Lazlo, e cam la 600 m de ea inspre o gara mai mica. Standul e chiar pe diagonala cu KFC. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ma duc maine sa cercetez tot Mall-ul nou din Bucuresti de langa mine. Stand Apple au, ar trebui sa fie si M.A.C. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Sep 1 2008, 10:53 PM
Post #32


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Pink, ce legatura este intre Apple si MAC? Sau e cam tarziu pentru mine si nu ma prind de faza..... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Sep 1 2008, 11:03 PM
Post #33





Musafir






Am fost o data pe la ei la stand insa erau cam gol, toti imbracati in negru, it was kinda spooky- eram pe fuga si n-am apucat sa-mi iau nimic. Acu nu cred ca mai ajung la Budapesta prea devreme, asta pana nu-mi iau carnetul, masina si tupeu sa conduc pana acolo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 1 2008, 11:34 PM
Post #34


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



QUOTE(Altheea @ Sep 1 2008, 11:53 PM) *
Pink, ce legatura este intre Apple si MAC? Sau e cam tarziu pentru mine si nu ma prind de faza..... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)


Nu are, teoretic, dar daca au ajuns cei e la Apple cu stand in Mall (veniti din USA & co.) m-am gandit ca s-a mai deschis si altceva din USA dar pentru fetite: M.A.C.! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Sep 1 2008, 11:50 PM
Post #35


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Ahaaaa, acu' am inteles! (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Dar nu cred ca sunt sanse sa-i gasesti la noi. Am googalit un pic si cica s-ar gasi de vanzare la o scoala de make-up din bucuresti. Nu stiu ce sa zic... or fi pe bune?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Sep 2 2008, 03:21 AM
Post #36


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



De ce n-ati zis macar cele din Bucuresti ca va puteam aduce eu asta vara cand am venit in Romania (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) . Chiar am vrut sa aduc asa la intalmplare niste culori care imi plac mie eventual, poate gasesc persoane amatoare si apoi mi-a fost teama sa nu raman cu ele pentru ca nu stiu asa multe persoane de MAC si in plus nu cred ca sunt singurele produse de machiaj bune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Sep 2 2008, 11:35 AM
Post #37





Musafir






eu de vreo ora ma uit pe macpro.com si nu pot sa nu salivez la ce nuante superbe sunt (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ELLA33
post Sep 2 2008, 12:05 PM
Post #38


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 337
Joined: 14-October 07
Member No.: 2,417



Aruncati o privire pe strawb., au primit culori noi, eu am dat aseara o comanda. Mi-am ales 3 culori.....nu ma mai satur (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Sep 2 2008, 02:10 PM
Post #39


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Lost, am intrat si eu pe macpro.com si nu recunosc nici un fard de acolo, nu cred ca sunt cele originale. Plus ca sunt foarte putine in comparatie cu site-ul oficial, maccosmetics.com! Sa vezi acolo cum n-o sa te mai saturi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ella, am vazut ca s-au aprovizionat bine pe strawberry, stateau prost la capitolul asta. Un sfat pentru fetele care comanda mac de pe strawberry, verificati nuanta si pe site-ul oficial, cei de pe strawberry nu redau bine nuantele si in plus nu fac descrierea texturii (frost, matte, veluxe, satin etc)

later edit...am mai scotocit pe macpro si le-am gasit pe toate, nu stiu in ce intrasem dar imi aparusera doar cateva farduri
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Sep 2 2008, 02:23 PM
Post #40





Musafir






La mine nu merge maccosmetics.com dar am mers pe maccosmetics.co.uk si de acolo Usa, aia pot cumpara direct de pe site (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Thx atheea (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ce ma incanta pe mine e ca au o paleta de culori ca oricat de sucit ai fi tot iti gasesti si nu o nuanta ci de la 5 in sus (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

Ella pe strawberry am vazut si eu marfa dar nu mi place nici o culoare la fardurile de ochii , insa pe site am vazut un negru midnight superb (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) si nu numai
Go to the top of the page
 
+Quote Post

60 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 17th May 2024 - 01:38 AM