IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Moda cu buline, Bulinele au cucerit Romania! Pazea!
fortelady
post Jul 7 2007, 11:30 PM
Post #11





Musafir






"imbulinat-o" (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
a sunat trendi?
sefaaa. cre ca tre sa ne muti de aici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 7 2007, 11:32 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nici eu nu poci sa sufar balerinii, nici cu buline si nici fara; mi se pare ca nu sint feminini, plus ca tre sa fii lunga si slaba ca sa nu para ca iti pleaca fundul fix din genunchi; si cum nu am 1,80, ii detest! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Lasa, divi, de multe ori trendurile sint date de cele care nu urmeaza turma, so... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

peseu: nu mutam nimic, vorbim de moda imbulinata, sintem on. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Jul 7 2007, 11:46 PM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



La noi chiar nu sunt prea multe buline nici eu nu le sufar da te pui cu moda:-)
Si asa nu ma dau in vant dupa moda si ma imbrac cu ce ma simt cat mai comod cu putinta.Deci buline in nici un caz alea se preteaza la ceva eleganta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jul 8 2007, 09:30 AM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



am si eu vreo 2 camasute cu buline.dar una e verde cu buline albe si ailalta negru cu rosu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si ambele sunt luate anul trecut (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
colanti....am si imi si plac dar cred ca nu am purtat decat de vreo 3 ori (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
cat despre balerini....aici sunt picata in ei...
dat fiine faptul ca sunt o lungana(1,78) cred ca balerinii imi vin de minune
am 4 perechi...negrii,albi,aurii si maro... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
asgaard
post Jul 10 2007, 08:49 AM
Post #15


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 414
Joined: 1-November 06
Member No.: 670



buline n-am, in schimb imi plac de mor patratelele / carourile sau cum le-o zice
marturisesc ca am balerini, ca astia sunt cam singurii pantofi disponibili si in marimi pentru copii, in afara de bocancii de munte (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si trebuie sa ma incalt si eu cu ceva
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jul 10 2007, 09:02 AM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



asgaard (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
apropo de asta,ca sa vezi ca nici sa porti prea mult nu e bine,ma duc cu o colega sa isi cumpere sandale si o intreaba pe vanzatoare:
-sandalute modelul acesta marimea 43 aveti? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 10 2007, 09:58 AM
Post #17





Musafir






patratele nu sunt buline. si nici bulinele carouri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
asgaard
post Jul 10 2007, 10:00 AM
Post #18


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 414
Joined: 1-November 06
Member No.: 670



da, asa stiam si eu o tipa care cauta de zor niste pantofiori draguti de mireasa marimea 43 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) nu stiu ce-o fi facut


patratelele nu sunt buline ??? (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) pai inseamna ca nu sunt trendy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
midnight
post Jul 10 2007, 10:07 AM
Post #19


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 216
Joined: 19-March 07
From: Timisoara
Member No.: 1,366



Mie chiar imi pare rau cand ceva care imi place ajunge in trend la modul barbar (in sensul ca toata lumea poarta).. si bulinele chiar imi placeau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 10 2007, 10:41 AM
Post #20





Musafir






La noi nu-i asa imbulinata situatia generala. Mi-am mai adus aminte de-o bluza neagra cu bulinute bej, o am de vreo 4-5 ani si-nca o mai port din cand in cand. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th June 2024 - 04:15 AM