IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Moda cu buline, Bulinele au cucerit Romania! Pazea!
Diana.
post Jul 7 2007, 10:53 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Fetelor, io nu mai pot sa vad buline.
Mi se face rau; toata lumea se imbraca in chestii cu buline, deja e prea mult.
Cind vad atita lume imbulinata mi se face rau de la lingurica.
Exemplu vazut din 5 in 5 metri pe strada: papuci cu buline, musai balerini, rochie cu buline, neaparat rosie, geanta cu buline... mi se apleaca, nu alta...
Raportati, va rog, cite buline detineti pe metru patrat?
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 7 2007, 11:06 PM
Post #2





Musafir






zero (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
bulinele cica ingrasa, nu am nevoie de kile in plus. si asa am destule.
da' colanti? colanti aveti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jul 7 2007, 11:08 PM
Post #3





Musafir






Da domne...vazui si eu azi, cand am mers la cumparaturi. Teroare! Eu detin o camasa si o rochita..si cam atat...ca nu vreau sa seman cu restul lumii (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .
Nu avem colanti, din pacate. Eu n-am picioare de colanti si fie vorba-ntre noi, nu prea ma omor dupa combinatiile cu colanti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 7 2007, 11:08 PM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu, Doamne-feri! Am avut si purtat colanti in 1990, cind aparuse moda stil Madonna, ma invidia toata populatia feminina a liceului, erau rari si scumpi a naibii... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) acum as arata ca o curca-n craci daca mi-as introduce fizicu` de exceptie in colanti... (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 7 2007, 11:09 PM
Post #5





Musafir






incearca altceva super in trend: animal print (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Jul 7 2007, 11:11 PM
Post #6


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Raportez 0 buline. Am ratat trendul asta. Ce bine! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 7 2007, 11:11 PM
Post #7


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, animal print cu buline si eventual colanti in jos, plus balerini sa ma caute lumea la subsol, iar daca imi trag si bentita plus poseta cu buline, o sa zici ca is imbracata de la Armata Salvarii super-trendy-cool-fashionista-fandosita. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Am 2 rochite cu buline, dar evit sa le port... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) de ce le-oi fi cumparat anul trecut? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Jul 7 2007, 11:14 PM
Post #8





Musafir






eu rad acuma. da am vazut o rochie rosie ( (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) cu buline (ma rog, "picatele" ca sunt mici mici mici) care cred ca mi-ar veni bine . nu o iau, ca am vazut alta, alba, in care as arata de-a dreptul imperial (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jul 7 2007, 11:23 PM
Post #9





Musafir






recunosc am o bluzita cu buline daca stiam ca vor fi atatea buline sa fiu al naibi de o mai luam , eu urasc colantii fetelor umblu prin casa si iarna dedesupt de vreo cativa ani cand e frig deci sunt satula de ei la maxim, afara n as iesi nici sa ma tai in ei, balerini iarasi ma dispera, doamne vreau sa vina alta moda si din cate am inteles nu se schimba prea curand

ps animal print nici pijamale n as purta nu ma reprezinta parca as arata ca o ieftina imbracata asa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) cum a zis si di nici daca as arata super fashion cool trendy nu m as imbraca
mai si ce ma enerveaza e ca daca nu esti tapitata asa nu esti in trend frate (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 7 2007, 11:27 PM
Post #10





Musafir






Am si eu doua cu bulinute, da-s cam afara din trend si nu numai cu buline. Una e aia de scolareasa, una de camerista de pe vremuri. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Si-mi plac la nebunie.

peseu: mie-mi place moda actuala mult de tot. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Si nu port uniforma cu toate ca detin si blugi skinny si balerini.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 01:04 AM