IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 97 98 99  
Closed TopicStart new topic
> Ce mancam azi: Dieta Montignac, PARTEA A IV-A, Idei pentru meniuri Montignace. Savuroasa bucatarie Montignaca
Rody
post Nov 17 2009, 04:47 PM
Post #981


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,012
Joined: 20-October 09
Member No.: 7,318



Azi am mancat asa:
d: fulgi de ovaz cu mar razuiti, scortisoara si un iaurt mic 0%
p: omleta simpla cu rosii si praz si branza de vaca0% +cioco neagra(85% cacao), am mancat vreo 4 cubulete(stiu e prea mult:)
gustare: un sweety si branza 0% cu putina fructoza si scotisoara
s: conopida cu ou la cuptor si peste file

Azi am mancat mai mult, dar am sa reintru eu in program. Sunt zile si mai "speciale" in viata fiecaruia.
Apropo, vreau sa ma corectez ca mai sus am scris ca "a mancat 3 persoane din tarta" ....deci am uitat litera"u" ....deci au mancat 3 pers:)))

PS: Fides, fii sigura ca am sa repet reteta cat de curand. Zicea bunica (ea are diabet) sa fac in fiecare zi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ))
Si cam asta a fost azi, insa mai este din zi destul de mult si sper sa ma rezum la cat am scris aici pe cina fara sa mai imi bag nasul peste ceva dulce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scaii12
post Nov 17 2009, 05:10 PM
Post #982


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 543
Joined: 18-August 09
Member No.: 7,004



Bai, ce pofta mi-ati facut cu tarta asta... Cu toate ca nu cred ca pofta o sa bata lenea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 17 2009, 05:51 PM
Post #983


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Vedeti ca am updatat lista cu Mancaruri Montignac de post si am pus-o in site. O sa mai adaugam pe parcurs si altele.
Daca va face cu ochiul vreun nume de reteta, intrebati si pun reteta sus in doi timpi si trei miscari!
Scaiut, Tarta cu mere Montignac se face foarte repede, poate sa iti confirme si Rody ca nu e nici o filozofie! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Am fugit la doctor!
Continuare la Dieta Montignac : Ce sa mancam azi, Topic de spovedit meniul Monti zilnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 97 98 99
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:09 PM