IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> "Iri"
northstar
post Feb 7 2006, 11:38 AM
Post #51


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 346
Joined: 6-February 06
Member No.: 190



mey,invi,la nivelul material la care a ajuns IRI,incitant ar fi pentru el  sa-l legi de piramida lui KEOPS,caci in rest,cred ca le-a incercat pe toate!aia a lui Maslow,e aspiratia noastra,a oamenilor simpli,care ne punem problema umplerii zilnice a ,,coshnitzei''  ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marbella
post Jun 24 2006, 08:41 PM
Post #52


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,440
Joined: 21-February 06
Member No.: 235



(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/magindesc.gif) la aceasta relatie care pare ridicola la prima vedere, dar urmarindu-i nu se poate ca Monica sa nu aiba sentimente pentru el, chiar daca diferenta este atat de mare intre ei. Ganditi-va si voi educat este, manierat, umblat prin lume si ascultandu-l vorbind departe de a fi prost.
Cum sa nu te indragostesti de un asemenea barbat? Personal nici mie nu-mi place Monica pentru ca este o prefacuta si ridicola in cam tot ce face de la felul cum mananca lingandu-si buzele de parca n-ar fi mancat de zece ani, cum isi tuguie buzele si exemple ar fi.....Si aici ar mai avea o scuza, este atat de tanara si are tot timpul sa se cizeleze.
Dar iarasi cine sunt eu s-o judec pe ea? Asta este sansa ei si a prins-o cu ambele maini.Am vazut atatia barbati tineri, frumosi si atat...Nu stiu sa se comporte cu o femeie, nu stiu sa vorbeasca si cand e vorba de portofel...zero.Asa ca bravo ei.Si apropo de pat, sunt sigura ca ii face placere sa fie langa el pentru ca toate astea enumerate mai sus fac un tot care este in favoarea lui Iri.Relatia dintre un barbat si o femeie este atat de complexa si atat de ciudata pentru cei care o privesc din exterior, dar numai cei doi stiu ce-i leaga si ce nu....
Eu cel putin n-as putea sa fiu cu un barbat doar pentru bani (mi-ar fi scarba de mine in primul rand), dar daca acel barbat are calitati, caracter si mai are si bani este cu atat mai bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leea
post Jun 24 2006, 10:45 PM
Post #53


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 744
Joined: 31-May 06
Member No.: 352



Mie in povestea asta ea mi se pare mai inocenta decat "iri" - cel putin ea are scuza varstei... e, sa zicem, mai tulbure. Si in plus, ea are tot timpul din lume, poate sa-si piarda cativa ani aiurea, intr-o relatie mult dincolo de ridicol. Pentru el insa relatia e cu miza deja. Adica, vede omu' ca(-i) trece vremea, si e de-acum constient de ce i se-ntampla, de la o vreme se prabuseste catargul. Si daca s-a ivit ocazia, isi face iluzii ca e iubit sincer. Pana la urma, vorba aia: daca se iubesc, sa se ia si gata!
Scarbosenia cea mai mare e ca se tot zvantura amandoi pe la televiziuni si toata lumea o intreaba pe biata fata pe cand mostenitorii. Ca si cand pentru ea ar intra zilele-n sac. Nu, zau, cuplul e numai ridicol si usor gretos, dar felul in care sunt prezentati prin media, ei bine, ca de obicei, asta e curat indecent!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 29 2006, 09:17 PM
Post #54


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



CANTEC PENTRU COLUMBEANU
Revista Maxim a lansat o campanie impotriva promovarii pedofiliei vizuale si a prostului gust promovate de Irinel si Monica. In ton cu protestul a fost realizat si un spot-radio, o melodie, in care miliardarul este luat peste picior:
Poti sa fi micut, cu burta, si campion
Uite de pilda Napoleon,
Nu stim daca a fost cool
In sensul financiar
Dar pentru noi e destul.
Asa ca nu vrem, ca
proastele
La facultate,
Vrem toate la Iri,
Iri are de toate
Vrem sa fim in reviste,
Vrem sa ne realizam
Luam si BAC-ul daca
ne enervam
Refren:
"Vrem si noi la Iri,
Vrem si noi cu Iri,
Iri vrem sa ne adore,
Aproximativ majore,
Si nu tre' sa stim nimic,
Tre' sa crestem doar un pic, teoretic

Sursa: Ziarul Ziarul 29-June-2006
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:21 PM