IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

471 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> Acneea - Totul despre acnee
Delphina
post Dec 11 2005, 01:38 PM
Post #41


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Cu placere, Baby.
Daca mai ai nelamuriri, shoot!  ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 11 2005, 01:44 PM
Post #42





Musafir






Fetele eu nu mai suport  >:(
Vi-am spus ca m-a pus saracia sa ma dau cu Normadermuri de la Vichy si am insistat ca vaca si acum tenul meu iar e distrus  :'(
Ce ma fac? Acum am luat-o iar cu o zi Zineryt o zi Retin-A dar parca nu mai da randament , e din ce in ce mai rau . Fac crize!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Dec 11 2005, 01:48 PM
Post #43


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Ah, Angeldust, parca am si eu aceeasi problema: ma oprisem odata din Zineryt, vreo saptamina jumate, apoi am reluat tratamentul dar mi se pare ca nu e la fel de eficient...
Normaderm de la Vichy... si eu am avut, si am o parere foarte proasta despre el. Pacat ca nu ai citit opiniile noastre despre el, dincolo postaseram multe, si majoritatea erau pareri negative.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Dec 11 2005, 02:02 PM
Post #44


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Ce de lume pe aici !!!Fetele va pup si va iubesc.
Angel eu sunt f incantata de Brevoxyl.
In plus eu urmez cura cu gemoderivatele de zmeur si nuc la care am adaugat si capsule de trei frati patati si cele de palmier pitic si sunt f incantata de rezultate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Dec 11 2005, 05:24 PM
Post #45


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



:welcome: angelito
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Dec 11 2005, 09:15 PM
Post #46


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



explica-ti-mi si mie pls ce-i cu avene clean ac....e crema, lotiune, gel sau ce? banuiesc ca se gaseste tot prin farmacii...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Dec 12 2005, 10:12 AM
Post #47


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Gata nu mai fac :-[
Tarate it is, acum ce fac eu cu ditamai punga de malai :(, ca mamaliga nu stiu sa fac....
Dar o sa le amestec si cu miere. ca eu fac tot cu miere :D, imi place mie, ca e hidratanta si miroase bine ;)
Mi-am luat baza matifianta de la sephora si chiar are efect, nu mai umblu cu farul dupa mine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Dec 12 2005, 10:31 AM
Post #48


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Hai sa-ti spun eu ce sa faci cu malaiul cela: gomaj pe tot corpul, energic in zona feselor, a coapselor si a bratelor, si finut in zona sinilor, a abdomenului, a gitului si a ce-o mai fi ramas :)
Pentru un plus de finete si delicatete, poti sa amesteci malaiul cu un pic de gel de dus, si poti sa pui si un pumn de tarite in amestec, numa' bine poa' sa-ti prinda! Mai poti sa-l amesteci si cu zat de cafea, geniala gaselnita, mie-mi place de numa', si zau ca exista efecte!
Apoi creme de corp. Gata! Vei fi minunat de fina :)

Cit a costat baza de machiaj Sephora?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carmelia
post Dec 12 2005, 11:45 AM
Post #49





Musafir






beyyy..am inceput si io sa ma dau cu retin-a dar ma ustura fata de ma cac pe mine....
ariana...cum sa ma dau, tu ca nu mai stiu...si zi-mi si mie tratamentul tau ala minune ca la copiii tembeli  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Dec 12 2005, 12:13 PM
Post #50


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Un gomaj scrabuicios pentru corp, mmmm  :P , suna bine!
Cu zatul nu stiu cum sa procedez, ca la mine in casa nu se bea cafea, exista, dar nu face nimeni, cred ca o s-o folosesc pentru corp, na... sa nu expire ;)
Pe baza Sephora am dat 200 mii, este micuta, intr-un tub ca de pasta de dinti, dar sunt foarte multumita de dansa ::).
Nu are miros, sau e f slab, se absoarbe usor in piele si este incolora, si mai au si un tonic fara alcool, imi facea cu ochiu' ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

471 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 09:41 AM