IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Espressor
Bia
post Mar 5 2012, 11:47 PM
Post #1


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Vreau sa imi cumpar un espressor care sa faca si spuma de lapte, respectiv capuccino si cat mai multe tipuri de cafea. Am vazut ca exista cele la care tot fac astia reclama, care merg cu pastilutele alea sau ce-or fi. Eu as vrea insa ceva mai performant si mai de durata. Aveti acasa espressor? Daca da, de care si cat de multumite sunteti de el? Merita?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 8 2012, 02:01 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sincer, nu mi se pare ca ar merita. E un aparat scump si ma face sa ma intreb cita cafea poate bea o familie, la urma urmei? Un expressor bun e peste 300 de euro. Really, now, nu vaz motivul pentru care sa ma tenteze asa ceva...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Mar 9 2012, 11:03 AM
Post #3


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Noi suntem 2 persoane (eu si colegul) care beau cel putin 2 pe zi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) De prin vara trecuta ma tot gandesc daca sa-mi iau sau nu. Nici mie nu mi-a rentat la bani dar cum sunt comoda si nu am chef mereu sa ies din casa pentru o cafea buna, l-am luat ca pe o variana de moft. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si ce-as mai bea un Cappuccino buuun acum!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 02:09 AM