IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despartiri, divorturi, cuplul rupt in doua..., De ce doare atat de tare?
albinuza
post Dec 10 2005, 06:47 PM
Post #1

V.I.P.

Group: Membru de Onoare
From: Bra, Italia
Member No.: 56

[fortelady]
ti-am modificat un pic titlul  topicului. detalii pe PM daca nu te-ai prins din prima de ce  :-*
continutul nu a avut nevoie de cosmetizare  8)
multumesc pt intelegere!

iar m-am spart degeaba pe aici!!!
Sunt mai varza decat varza......bine ca ii dau sfaturi lu' carme sa fie tare ca eu putut..... uite ca la prima lovitura am cazut iar.
Si partea nasoala e ca am cazut rau... :'( :frustraree:
aaaaa si nu va mai duceti in Billaaa
Go to the top of the page

+Quote Post
angeldust
post Dec 10 2005, 06:51 PM
Post #2

Musafir

CE patisi mey ? Nu dai asa cu bomba si pleci....
Hai baga detalii aci repejor!!!

+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 06:56 PM
Post #3

V.I.P.

Stiti despre despartirea mea fulgeratoare sau nu tocmai....si peste care ma mandream ca reusesc sa trec stabila psihic......
Cateva dintre voi mai stiu si a mi-am facut altul. Doamne ce bine ne mai intelegeam.... :pupaceala:
si de-o sapt. asta ma tot evita. Stiu ca e suparat da nu vrea sa discute neam.Si eu chiar nu am inteles care a fost supararea mare. Asa de mare incat sa rupa relatia....ma rog...."relatia"
Si am vb cu el in seara asta si mi-a spus ca el are nevoie de timp sa-si puna ideile in ordine.....si ca o sa ma sune el.....ca daaaa e de acord cuu mine ca merit o explicatie....
De ce pixu' meu cand incepusem sa ma simt mai bine trebuia sa se intaple asta????

+Quote Post
angeldust
post Dec 10 2005, 07:02 PM
Post #4

Musafir

Pfff.... deja ma exaspereaza treaba asta cu "vreau sa-mi pun ordine in idei" . Deci concluzia la care am ajuns eu e urmatoarea : cand un tip spune treaba asta ori e o vrajeala ieftina ca sa scape de explicatii ori e speriat de nu mai poate ca a pus botul desi nu se astepta si simte nevoia sa se retraga repede repede in vizuina sa-si faca un plan pentru ca lucrurile l-au luat pe nepregatite.

+Quote Post
ella
post Dec 10 2005, 07:05 PM
Post #5

Incurabil

Group: Membru
Member No.: 11

nu inteleg!
asa brusc?
cu o zi inainte...a fost totul ok ca imediat dupa aceea sa nu mai fie pe aceasi lungime de unda?

+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 07:13 PM
Post #6

V.I.P.

Mai pe de o parte l-am inteles ca s-a suparat. cam asa a fost situatia.... eu la ell.... in pat..... fericiti nevoie mare...suna tel.: fostul meu(cu vare am ramas prietena).ok/.......np....dar fosul putin baut a inceput: si.... esti goala??? esti pe treaba???? aaa de ce raspunzi greu ?tot pe treaba esti???/ da ala stie cu cine vb?Eu: daaa  el:  >:( da de ce i-ai spus... ma rog...i-am inchis tel. faza e ca se aude tot ce vb la tel meu din ext.
moment din care ( cand am inchis tel) actualul: hai sa ne imbracam
si inm 5 min eram acasa si el pleca in oras
Nu am comentat. Poate si pe mine m-ar fi deranjat sa aud asa ceva......dar 0 sapt sa ma evite si sa rupa cea relatie in care u chiar imi puneam sperante???
si de ce pana mea ma doare asa de tare??? nu eram decat de 2 sapt. impreuna.....

+Quote Post
scufita
post Dec 10 2005, 07:51 PM
Post #7

Contaminat
*

Member No.: 79

Bine, bine, da' in Billa de ce sa nu mai mergem?

+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 08:00 PM
Post #8

V.I.P.

:D ce tare seti scufita!! pt ca in bila l-am cunoscut pe actualul. actualul oare sau fostul????

+Quote Post
scufita
post Dec 10 2005, 08:03 PM
Post #9

Contaminat
*

Member No.: 79

Pai bre, Albinutzico, daca vrei marfa de calite, te duci la Nik-Nik, asa-ti trebuie daca mergi la Billa.
P.S. Daca ramane actualul, retrag si declar Billa Supermarketul anului.

+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 08:08 PM
Post #10

V.I.P.

Sa dea Domnul sa raman cu actualul ca sa mor de nu fac reclama la billa cat oi trai!
Sper sa-si revina... cine draq o mai intelege barbatiii.....Stefan cel mare....

+Quote Post
Dore
post Dec 10 2005, 08:28 PM
Post #11

Explorator

From: Bucuresti
Member No.: 78

Albinuza, poate omul nu vrea sa fie relatia ta pansament dupa despartirea cu strigaturi ;). Simte ca ai nevoie sa te lamuresti ce si cum cu fostul, inainte sa mergeti mai departe.

+Quote Post
albinuza
post Dec 10 2005, 08:31 PM
Post #12

V.I.P.

M-am gandit si eu la astaa......mama masiii eu sper sa o lamuresc...si sa o fac inspre bine...chiar mi-e drag omusoru' asta...... si pe fostul il castrez cu o lama folosita ffffff muuuulllltttt :evil:

+Quote Post
Ariana
post Dec 10 2005, 08:47 PM
Post #13

Membru de Onoare

Group: Incurabil
From: Timisoara
Member No.: 15

Declar sfarsitul asta de an nebun,nebun.
Si eu zic ca omului nu i-a picat bine telul fostului...ca si barbatii astia is orgoliosi...apai sincer nici mie nu mi-ar fi picat bine sa sune o fosta in plina repriza de amor.
Baietii und esunteti?:) Pareri de la voi vrem.
Albinutza eu cred c ao sa fie un final fericit la povestea ta.

+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 08:48 AM
Post #14

Dependent

Member No.: 65

Parerea mea este ca daca te duceai la Bricostore sau Cora gaseai un unul mai bun..eventual o promotie. Pu****s 4 in 1 Chirstmas Pack. La Billa nu stiu...mai mult mezelari din astia...nu e de bine
Devenind seriosi. Pai e cam clar (adica asa vad eu :) ). Omul s-a cam speriat de discutie (intre tine si fostul) s-a gandit el (cred eu) ca mai joci cumva la doua capete si a dat in spate. Acum pe bune daca tu inchideai din scurt aluia mai era ceva...dar sa apuce ala sa intre in conversatii si etc etc. Tb sa tai macaroana mai repede pe bune.
Serios nici eu nu m-as apropia prea mult de o fata in sit asta. Stiu este o judecata superficiala si plina de prejudecati....dar cati dintre noi nu procedeaza astfel cand nu cunosc prea bine o persoana?
Acum exsista din bright side. Daca a fugit asa repede mai bine :)...inseamna ca nu te place asa mult si nu vrea sa descopere de adev cum esti.

+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 02:10 PM
Post #15

V.I.P.

Ariana...sper din tot sufletul sa se termine cu bine!! da fahnel ai dreptate. dar stau si ma gandesc.....cu ar fi trebuit sa intrebe mai inai despre ce e vb??? sau sa-mi spuna si  mie ce l-a deranjat de fapt??? parerea mea....
Eu oricum tot terminata sunt....nu mai am rabdare pana vb cu el....
Multumesc tuturor!! :-*

+Quote Post
Dore
post Dec 11 2005, 02:30 PM
Post #16

Explorator

Albinuza, nu te chinui singura. Asa suntem noi femeile: tot disecam si analizam tot pana in panzele albe, barbatii nu fac asta si sunt mai relaxati, vezi ;).

+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 02:44 PM
Post #17

V.I.P.

Da Dore dar tu cum ai reactiona la... ne intelegem super bine, dragoste nebuna si mor ghebos....si brusc....fix duda!!!!???
ah?ia zai!

+Quote Post
idd
post Dec 11 2005, 02:50 PM
Post #18

Tratabil
**

From: Timisoara
Member No.: 25

Nici unui barbat nu-i convine sa fie pe post de "relatie-tampon" pina iti trece tie de fostul.Si pe buna dreptate, nici tie si nimanui nu i-ar conveni asa ceva.Pe de alta parte, daca intr-adevar iti pasa si iti place de actualul, ia-ti masura de prevedere da a-ti inchide telefonul sau de a-l da pe silent macar cind esti cu el in pat...sau spune-i fostului sa nu te sune.Nimanui nu-i convine ca prietena lui sa poarte discutii cu "fostul" in timp ce e cu el in pat.Daca tu si fostul ati ramas prieteni, el - fostul nu ar fi trebuit sa te intrebe ce te-a intrebat la telefon - ala nu a fost citusi de putin un semn de prietenie, ci de altceva - gelozie, bete-n roate.

+Quote Post
invisible
post Dec 11 2005, 02:52 PM
Post #19

Another Stranger Me

From: Capital City
Member No.: 40

aide mah, nu exista dragoste nebuna dupa nici o sapt., in pana mea. De neinteles si reactia individului la faza cu telefonul, cel putin din punctul meu de vedere.
si vorba lui idd: folositi functia "silent" cu incredere ;)

+Quote Post
Fahnell
post Dec 11 2005, 02:54 PM
Post #20

Dependent

Member No.: 65

eu zic sa mergi in cora albinuto  ???

+Quote Post
mititik
post Dec 11 2005, 02:58 PM
Post #21

Membru de Onoare

Group: Obsedat
Member No.: 4

Mie mi se pare de inteles reactia lui. Tu ce ai fi facut daca il suna pe el fosta in timp ce erati in pat si el in loc sa o expedieze repede sta la taclale cu ea si o mai pune si la curent cu ce faceti voi acolo.Nu-i mai permite fostului sa te sune asa cand se trezeste el ca ii se face dor de tine.Nu-i normal, daca ati terminat-o , sa nu se mai bage in viata ta!

+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 03:12 PM
Post #22

V.I.P.

Maaaiii cu el nu o relatie pe post de tampon. deci eu sunt maimult decat sigura ca nu mai am treaba cu fostul. Si nu am intretinut discutia cu fostul eu aproape ca tipam la el sa se potoleasca si i-am inchis tel intr-un final. Si am spus pe la inceputuri ca il inteleg ca si pe mine m-ar fi deranjat, e normal dar eu nu dadeam vir du fugitii si faceam in asa fel sa vad care e treaba. Aaa si ma refeream la faptul ca ne intelegeam super bine prin "dragoste nebuna si amor ghebos". Multam! Mai astept pareri! Eu va lamuresc!! :-* :-*

+Quote Post
invisible
post Dec 11 2005, 03:17 PM
Post #23

Another Stranger Me

eu nu tin relatiile cu fostele, odata ce s-a terminat, gata si la revedere. Insa in prima luna, daca mai primesc telefoane, si, mai mult, daca sunt cu altcineva, pai atunci nu stau la discutii deloc, pur si simplu "am treaba, vorbim altadata"

+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 03:46 PM
Post #24

V.I.P.

In mod sigur asa o sa fac si eu de acum. Am vrut sa fiu fata buna si am luat-o in freza :frustraree:

+Quote Post
invisible
post Dec 11 2005, 03:51 PM
Post #25

Another Stranger Me

sa fii "fata buna" e admirabil, insa cu fostii, niciodata, mai ales daca nu mai ai nici o intentie de impacare. ;)

+Quote Post
carmelia
post Dec 11 2005, 03:53 PM
Post #26

Musafir

aha albinuto...de aia erai tu mare-n clont ca te descurci, ha??? ca a aparut altul la interval....hahahaaaaaaaaaa.....
fizic erai langa actualul...sufleteste erai langa exul, iar actualul a simtit asta si l-ai ranit in orgoliu si bla..bla..bla..si-o luat catrafusele si a intins-o...

no ce naiba sa-ti zic...da-i dracu de barbati ca nu ne fac ei pe noi  ;)

+Quote Post
albinuza
post Dec 11 2005, 04:05 PM
Post #27

V.I.P.

Nu Carme  ma detasasem de fostul. lovitura a fost cand s-a intamplat povestea cu asta.
am mai spus eu undeva ca ma ajuta sa-l vad pe fostul canu-mi mai era dor de el...da m-a lovit reactia lu' asta. Si sa mor daca nu are dreptate... :-*

+Quote Post
catalina77
post Dec 12 2005, 10:17 AM
Post #28

Incurabil

Member No.: 54

Sa-mi bag si eu piciorul!  :'( :frustraree:

+Quote Post
albinuza
post Dec 16 2005, 10:26 AM
Post #29

V.I.P.

neatzaa gagige!!
Azi e momentul decisiv. Se pare ca omul si-a pus ordine in ganduri :D
Greu dar sigur!
Just wish me luck!! :hainoroc:

+Quote Post
catalina77
post Dec 16 2005, 10:34 AM
Post #30

Incurabil

Member No.: 54

Sa fie breeee!  :hainoroc: :hainoroc:
  :-* :-*

+Quote Post
meli
post Dec 16 2005, 11:11 AM
Post #31

Dependent

Group: Contaminat
Member No.: 44

:hainoroc:

+Quote Post
albinuza
post Dec 16 2005, 01:25 PM
Post #32

V.I.P.

am o stare de fericire, euforica asaa, parc am tras pe nas :D
Sper sa ramana asa si dupa intalnirea cu pricina.
is turbata in momentul asta. :-*

+Quote Post
Dore
post Dec 16 2005, 06:38 PM
Post #33

Explorator

Albinuza  :-* pastreaza-ti calmul, imagineaza-ti un iceberg si poate reusesti ;). te asteptam sa ne povestesti cum a fost: lasa ca o scoatem noi la capat pana la urma, sa nu te indoiesti de asta nici o singura clipa!

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 07:09 PM
Post #34

V.I.P.

OK!!! M-am intalnit. Nu pe 16.... Ieri....foarte frumoasa intalnire.......
Treaba  e ca sunt mai confuza ca inainte...si-a pus omu' ordine in idei...
A aparut ceva mult mai grav....
a aparut fosta.......careeee.. e complicata nsituatia...sper sa am castig de cauza.... chiar sper.....va mai psun eu daca va intereseaza....pup u all :-*

+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 08:46 PM
Post #35

Musafir

Pai spune , normal ca ne intereseaza , dahhhhhh
Ce-i cu fosta? Sa nu imi zici ca il vrea inapoi.........

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 09:38 PM
Post #36

V.I.P.

Mda.... dificila situatie.... cam asa se intampla...... deci trecut faza cu idei de pus in ordine....foarte bine totul..mesaje...telefoane....
Luni vb cu el si-mi spune ca are treaba..ca e ceva naspa tare..bun... ne gasim marti....il intreb care-i problema...imi spune ca nu are chef sa strice momentul/ok. asa ca am sta si ne-am tinut in brate vreo 3 ore.... si ne-am mangaiat....chestii de genul...vai ce dor mi-a fost de tine....
iar ok... plecam acasa... in masina il intreb: si totusi care-i problem grava??
aaa pai sa vezi ca a  venit fosta in tara....si de aici va spun cu ale mele cuvinte cam ce mi-a spus el
Deci: a fost cu tipa un an juma. tipa a plecat in germania... a spus ca sta ..putin....s-a razgandit.... si el s-a razgandit in privinta relatiei...
Tipa s-a intors luni in tara.... el nu i-a spus ca practic ei nu mai sunt impreuna.....si m-a rugat sa am putina rabdare sa o rezolve cu tipa, pt ca nu poate sa-i spuna asa din start ca nu mai sunt mpreuna....
Sunt putin dezorientata acum.... si putin matoala....cauza din care gandesc mult mai profund......si imi dau seama ca am sanse mult mai putine ca chizda aia.......
ok....hai spuneti ceva va rog..... :-*

+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 10:05 PM
Post #37

Musafir

Bey ce pot sa zic decat ca....nasol moment
Si faptul ca el ti-a cerut timp , si ca nu i-a zis aleia ca el e cu tine imi cam da de gandit.
Adica stai putin explica-mi
El nu a mai vorbit cu aia intre timp?Nu stia ca aia vine?N-au tinut legatura la telefon sau asa?
Ceva e putred aci,parerea mea

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 10:11 PM
Post #38

V.I.P.

Asa ma gandesc si eu ca e ceva putred...... maaai nu stiu care e faza.....el cica nu stia ca vine...luni a venit..luni l-a anuntat..
Dar iar stau si ma gandesc ca o idioata...daca nu-mi dadea nici o sansa...poate ca nu-mi mai spunea..si o terminam pur si simplu...dar mi-a explicat omul......
Deci eu nu stiu ce sa mai cred...ori e prea imatur si spune tot...ori e prea matur pentru mine si ma face sa ma gandesc la chestii la care nu m-as fi gandit in mod normal.....
Cert este ca m-a dat peste cap.....sii si mai cert este ca am stat 2 sapt pe capul lui... lucru care nu-mi sta in fire...si nu pot sa-mi explic de ce :ametit:
va roooooggg spunei ceva ca-s tare derutata...

+Quote Post
Dore
post Dec 21 2005, 10:16 PM
Post #39

Explorator

Albinuza  :-* fii tare ca se rezolva tot imediat: comporta-te ca si cum nu ai sti ca tipa aia exista ;) si nu-l presa deloc. Un tip rezonabil care isi ghideaza viata dupa ceva bun simt acolo, minimal macar, vrea sa rezolve o relatie veche inainte de a trece la una noua, nu?
Ai trecut perioada de proba si se pare ca te vrea de vreme ce se oboseste sa dea atatea explicatii: putea sa dispara fara niciun cuvant altminteri, stii bine.
Acorda-i trei zile sa se lamureasca exact cu fosta apoi cauta-l si cere-i sa spuna ce decizie a luat. Daca se balbaie, evita raspunsul sau se enerveaza ca ii dai ultimatum, lasa-l in plata lui.
E bine pentru tine ca lucrurile au luat intorsatura asta...dar sa nu uitam ca poate fi doar un test, mai ales ca aveti o istorie cu fostul tau. Indiferent daca fosta aia a lui exista sau nu, fii intelegatoare si nu reactiona cum a facut el in cazul fostului tau ;). Daca asta este inca un test, il vei trece cu brio.
Conteaza pe noi intotdeauna  :-*.
Bafta!

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 10:54 PM
Post #40

V.I.P.

Asta i-am spus si eu aseara. ca il inteleg si ca o sa il las sa rezolve situatia, dar ca sper ca nu o sa fiu neglijata in totaliate...
Siii daaa la asta ma gandeam si eu ca daca nu aveam chiar nici o sansa disparea pur si simplu nu???nu mai dadea explicatii ca a aparut...ca nu a aparut.... :fluierat:
Dar ce sa inteleg din....am vb cu el in seara asta...si mi-a spus ca sansele sunt undeva la 50% la 50%... din asta ce sa inteleg??? :(

+Quote Post
Dore
post Dec 21 2005, 11:02 PM
Post #41

Explorator

Ca sta prost cu matematica  ::). Fiindca, daca ea chiar exista, tu ai mai mult de 50% sanse - cu tine vorbeste sincer despre ea ;) ceea ce nu poate face deocamdata in cazul ei.

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 11:10 PM
Post #42

V.I.P.

:D hai ca m-ai facut sa rad!!!
Sper din tot sufletul sa fie asa.....am stare super naspa...inca nu sunt deprimata...dar....el e cu ea in seaara asta...
aaa si inca o chestie... in seara asta m-a rugat sa fiu un pic mai discreta cu tel. ca o sa ma caue el...pana la urma m-a sunat blat...si nu prea mai stiu ce m discutat ca sunt un pic pilita dupa cum am spus ...nu mai stiu unde...
Dar totusi...sta sau nu prost cu matematica??? :fluierat:

+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 11:22 PM
Post #43

Musafir

Nu prea are sens sa te gandesti acu ce si cum .... cert e ca mingea e in terenul lui acu si face ce vrea cu ea . Nu mai bea ca cine stie ce pitici iti mai vin si ce draci faci.

Te mai intreb o chestie. Vi-ati facut ceva planuri de Craciun,Reelion?

+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 11:28 PM
Post #44

V.I.P.

Mdaaa de revelion trebuia sa plecam la munte...acum eu stiu??? :fluierat:
sau ma rog nu chiar de craciun...acum de curand trebuia sa plecam fara termen de intoarcere...
si de baut.....am baut de la 12 pana pe la 7... acum incerc sa-mi revin. :D asa ca o sa ies cu catelul afara la ger...
Mdaaaa vad ca nu vb nimeni cu mine... nu-mi spune nimeni nik..... :'(

+Quote Post
Dore
post Dec 22 2005, 08:25 AM
Post #45

Explorator

Albinuza  :-* hai nu-ti mai bate capsorul cu asa ceva. Are dreptate Angeldust, e bine sa ai mintea limpede ca sa nu comiti vreuna din-aia nefacuta ;) stii ca alcoolul e neprieten cu logica.
Este bine sa nu-l suni, pregateste-te de Craciun, fa-te si mai frumoasa decat esti deja si aranjeaza un plan de rezerva pentru sarbatori, just in case.

+Quote Post
Pufu
post Dec 22 2005, 10:23 AM
Post #46

Tratabil
**

Member No.: 59

Albinutzo, ai un pic de rabdare si incredere in tine (si in el, in acelasi timp)...Dar - ca exista si un dar - ai grija sa nu fii "prietena de langa casa", cand cealalta e in Germania...Da-i timp sa lamureasca situatia  cu ea, dar nu-l lasa sa-si bata joc de tine. Iti tin pumnii!

+Quote Post
albinuza
post Dec 22 2005, 11:05 AM
Post #47

V.I.P.

Netaza gagice!! tocmai am aflat ca nu e in oras..... >:( :(
Sa mor daca stiu ce sa cred. Daca era un pusti de 20 de ani nici nu-mi mai bateam capul. Era clar ca incearca sa scape de mine. Dar incerc sa am incredere in el si-n judecata lui matura pe care sper ca o are......
Faptul canu-mi ascunde toate treburile astea...imi da de gandit...spre bine zic eu...Dar faza cea mai nasoala e ca..nu am nici o alta varanta de craciun :'(

+Quote Post
dmona
post Dec 22 2005, 11:13 AM
Post #48

Dependent

Group: Dependent
Member No.: 86

Buna Albinuta....
Am citit tot ce ai scris ...ce sa zic, cam ametita treaba
Sincer, daca mi se intampla mie treaba asta, nici eu nu stiam ce sa cred, sau cum sa procedez. Asa ca nici nu stiu ce sfat sa-ti dau....imi pare rau....

si cu fosta aceea, cum adica nu-i poate spune ce si cum? adica s-o tina si pe ea in sah? si pe tine? hmmmmm.... :magandesc:

Pe de alta parte...nu stiu, nu vreau sa-ti bag vreo idee falsa in cap, dar daca o fi vreo manevra de "plata cu aceeasi moneda", consecinta a telefonului ala al fostului tau? Zic si eu....habar n-am....

Pupici, si -ti doresc sa fie totul bine!

+Quote Post
albinuza
post Dec 22 2005, 11:19 AM
Post #49

V.I.P.

M-am gandit si la asta cu...plata si rasplata.... nu poate sa ii spuna brusc ca elnu  mai vrea sa fie cu ea, dat fiind faptul ca tipa a trait cu impresia ca se intoarce la iubitelul ei acasa...
si in sah cel putin pe mine nu o sa ma tina. din moment ce mi-a spus probabil nici nu are de gand pentru ca i-ar fi prea greu zic eu sa ma dribleze din moment ce stiu situatia..... nu???????
eee mai stept sa vad ce iese si sa aflu unde draq a plecat din oras...si daca aplecat cu ea.
El mi-a spus ca tipa i-a propus sa plece la munte....dar ca el nu avrut si a refuzat-o
Mi-a spus ca nu are nici un chef sa stea numai cu ea undeva departe.... ::)

+Quote Post
cecylly
post Dec 22 2005, 11:39 AM
Post #50

Dependent

Group: Dependent
Member No.: 3

scuze, dar asta-i abureala pe fata. sa fiu in locul tau mi-as muta gandul de la el. pt simplu fapt ca a plecat din oras, iar tu habar n-ai daca e singur sau cu aia, pt ca inca nu a luat o hotarare, pt ca "sansele sunt de 50%", pt ca..... pt ca.......
sincer nu-mi inspira incredere baiatul asta. albinuto cred ca meriti mai mult. :-*

+Quote Post

12 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version Time is now: 27th June 2017 - 10:54 PM